alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
DORUČENÍ ZDARMA NAD 700 KČ A VRÁCENÍ ZBOŽÍ DO 60 DNÍ
Svět adidas, všechny sporty a styly
adidas

Dámské kabáty a parky

 
[43]

Dámské kabáty nebo parka jsou ideální do každého počasí 

Kvůli neustále se měnícímu se počasí je důležité se vybavit kvalitním kabátem nebo parkou, které udrží člověka v naprostém pohodlí, a to v jakémkoliv počasí. Široký výběr dámských kabátů a parek, od značky adidas, umožňuje vybírat přesně podle těch parametrů, které jsou pro vás nejdůležitější. Je možné najít bundy a parky ideální pro aktivní den venku v dešti i slunečném počasí nebo zimní dámské kabáty, které vás udrží v teple i v nejchladnějších dnech a jsou zároveň stylovým doplňkem do vašeho šatníku. Vybírat je možné také dle jednotlivých barev a stylů, od klasické černé, přes béžovou až jasně žlutou barvu. 

Dámské kabáty nebo dámská parka s regulací tepla a dalšími šikovnými technologiemi

Dámská parka patří mezi jeden z nejoblíbenějších produktů díky mnoha technologiím, které do jejich vývoje adidas vkládá. Mezi jednu z velkých výhod tohoto výrobku patří regulace teploty, která je způsobena vysokou prodyšností parky díky třívrstvému materiálu. Díky membráně v materiálu bunda poskytuje nejen naprostou suchost, dokáže zároveň zabránit přehřívání. Součástí dámské parky je vysoký límec s kapucí, který slouží jako ochrana proti deštivému počasí. Kapuci lze navíc jednoduše srolovat zpět do límce. Jakmile přestane pršet, můžete ji opět schovat, což dodává bundě na pohodlí. Dámské parky adidas jsou navrhované ve volném a pohodlném stylu.

adidas dbá na budoucnost planety 

V nabídce adidas je možné najít dámské kabáty a parky, které jsou vyrobeny ze speciálních recyklovaných materiálů, které byly vyrobeny z plastů vyplavených na plážích moří a oceánů a šetří tak životní prostředí planety. Stoprocentně recyklovaný polyester vás navíc udrží v suchu v jakékoliv nepřízni počasí. Některé modely jsou vybaveny reflexními proužky, které dodají nejen na stylu, ale také na bezpečí - zejména ve večerních hodinách. Dámské kabáty a parky kolekce adidas mají mnohé styly, je možné vybírat futurismem inspirované parky, ale také zimní a podzimní bundy v retro stylu v kombinaci s moderními prvky v mnoha barevných kombinacích jejichž provedení je nadčasové.