alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
DORUČENÍ ZDARMA NAD 700 KČ A VRÁCENÍ ZBOŽÍ DO 60 DNÍ
Svět adidas, všechny sporty a styly
adidas

Dámské nepromokavé bundy

 
[63]
1 / 2
Strana:z 2

Dámské nepromokavé bundy tě udrží v suchu

Ať už na výletě nebo při sportovní aktivitě, potřebuješ mít jistotu, že tě jakákoliv nepříjemnost spojená s nečekanou změnou počasí nepřekvapí.  Oblékni se proto do pohodlí dámské nepromokavé bundy adidas, která ti zajistí maximální ochranu proti dešti i sněhu. Za své praktické vlastnosti vděčí hlavně kvalitním materiálům, respektive recyklovaného polyesteru. Kromě příjemného hřejivého pocitu z bundy samotné se tak budeš cítit dobře i po stránce ekologie. Přesně o tom totiž příze Primegreen je. Jakkoliv se materiál RAIN.RDY chová voděodolně a větruvzdorně, bunda sama o sobě neskrývá svou prodyšnost. Zatímco se tak soustředíš na výkon, zahřeje, vysuší pot a vyvětrá přebytečné teplo.

Nabitý program v pohodlí dámské nepromokavé bundy

Čeká tě výstup na vrchol nebo si jen tak vyrážíš zatrénovat do nejistého počasí? Dámská nepromokavá bunda adidas je připravena ti pomoci s čímkoliv, co uznáš za vhodné. Bez ohledu na počasí tě udrží v pohodlí, ať už tě povinnosti svedou kamkoliv. Střih se pokaždé přizpůsobí tvé postavě tak, aby fungoval co možná nejlépe. Dámská bunda tě bude hřát a nechá vyniknout tvé silné stránky. Počasí tě přece nemůže jen tak rozházet, buď svá a sebevědomě vyraz, kdy se ti bude chtít. Dámské nepromokavé bundy adidas tě podrží.

Stylové, moderní a hlavně praktické

Při výběru nové dámské nepromokavé bundy se zaměř na použití, které pro ni zamýšlíš. Rozhodně totiž jinak bude fungovat bunda na procházky a jinak bunda určená na sport. Co se týče designů a střihů, v tomto ohledu si můžeš vybrat ze široké nabídky adidas. Od krátkých bund až přes dlouhé parky se můžeš těšit z kvalitního zpracování a moderního vzhledu. Samozřejmě i nepromokavé bundy adidas na sobě hrdě nosí ikonický 3-Stripes, které světu ukáží, že jsi hrdou členkou sportovní komunity adidas. Rozhodni se pro pohodlí a zůstaň i ve velkém dešti v suchu a s úsměvem.