alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas

Dámské sportovní boty

 
[932]
Cena
181 Kč - 9 499 Kč
1819499

Kvalitní dámské sportovní boty jsou při sportu nezbytné

Ženy se stále častěji věnují různým druhům sportů, a tak by určitě neměly zapomenout na vhodně zvolenou obuv. Nohy při sportu nesou váhu tvého těla, a dostatečnou oporu jim mohou zajistit jen kvalitní a pohodlné boty, které jsou určené ke svému účelu. Ideální je, pokud si můžeš boty vyzkoušet v obchodě. Pokud ale nakupuješ na internetu a objednáváš si boty bez možnosti si je vyzkoušet, měla bys zejména vědět, jakou máš velikost nohy a jakou máš klenbu. Dámská sportovní obuv se dá v podstatě rozdělit na dvě hlavní skupiny – sportovní boty do krytých prostor a boty pro venkovní využití. Správně zvolené dámské sportovní boty by měly dobře padnout a měly by být pohodlné. Materiál dámských sportovních bot by měl umožnit dobré odvětrání, bota by měla být lehká a odpružená. Dámské sportovní boty na venkovní využití by měly být odolné a měly by být s pevnou, dobře přilnavou podrážkou.

Dámská sportovní obuv adidas pro indoorové i outdoorové sporty

adidas je tradičním výrobcem dámských sportovních bot pro různé druhy sportů. Můžeš si vybrat boty inspirované tenisovými modely, které jsou nadčasové. V těchto botách budeš vypadat elegantně, a to nejen při sportu. Běžecká obuv s aktivním odpružením má svršek ze strečového úpletu, který obsahuje přízi z recyklovaného materiálu, a při běhu poskytne tvým nohám optimální zpevnění. A navíc si můžeš vybrat ze skutečně velkého množství barev a dekorací, takže díky tomuto typu dámských sportovních bot můžeš skvěle doladit svůj outfit. Mimořádně lehká basketbalová dámská obuv s aktivním odpružením ti poskytne radost ze hry. Přilnavá podešev zajistí, že se budeš moci pohybovat s jistotou i při náhlé a rychlé změně směru. V nabídce dámských sportovních bot adidas najdeš třeba i kopačky s reliéfním vzorem, které mají měkký nárt a pevnou podešev s perfektní přilnavostí. Ať už se věnuješ jakémukoliv sportu, dámské sportovní boty adidas budou vždy to pravé pro tebe.