alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Dámské skate boty

 
[48]
Dámská obuv na skateboarding od adidas je moderní, autentická pohodlná. Ideální pro skejťačky všech generací. Funkční modely zaručují skvělou jízdu. Streetové kousky nabízí klasický skejtový styl pro běžné nošení.
Originals černá Boty PuigOriginals černá Boty Puig

Boty Puig

Originals

Originals bílá Pro Shell ADVOriginals bílá Pro Shell ADV

Pro Shell ADV

Originals

Originals zelená Boty BusenitzOriginals zelená Boty Busenitz

Boty Busenitz

Originals

Originals bílá Boty NoraOriginals bílá Boty Nora

Boty Nora

Originals

Dámské skate boty pro skejťačky, které do toho jdou naplno

Ať už trávíš na prkně dlouhé hodiny každý den nebo jen obdivuješ životní styl kolem tohoto sportu, máme pro Tebe dobrou novinku. adidas vytvořil speciální sérii bot pro všechny ženy, které se nebojí vydat se svou vlastní cestou. Na designu skejťácké obuvi se podílely přední sportovci skateboardingu. Design některých modelů navrhla opravdová legenda Mark Gonzales. Gonzales si při své práci bere inspiraci hlavně z východního pobřeží USA, odkud pochází tato jedinečná sportovní kultura. Na správnou funkčnost bot dohlížel mimo jiné také náš jezdec Dennis Busenitz, který tak mohl zúročit své letité zkušenosti mezi skateboardovou elitou. Svrchní useň bot je vyrobena z mimořádně odolné kůže, protože víme, že do toho chceš jít do obav naplno. Chytrá mezipodešev Bounce se stlačuje při každém nárazu, aby ti pomohla s rychlejším odrazem nohy od země. Díky tomu šetří tvé nohy i tvou energii. Měkká vystýlka chrání chodidla před nadměrnou námahou, protože skate je pořádná dřina. Nezapomínáme ani na styl. Nesmí chybět ikonický symbol 3-Stripes, díky němuž hned každý pozná, že dáváš přednost kvalitě.

Pro jistý pocit na prkně díky dámské skate obuvi

Správné boty na skejt musí mít gumovou podrážku. Vysoce kvalitní a měkká pryž na našich botách snižuje riziko uklouznutí a zvyšuje celkovou přilnavost na "šmirglu". Přitom však speciální podrážka umožňuje zachoval kontakt nohy s prknem po celou dobu jízdy. Díky zpevněné patě jsme kladli velký důraz na zvýšenou bezpečnost celého chodidla. Dámské skate boty od adidas jsou určeny pro všechny sportovce, kteří preferují pevné obepnutí svého chodidla v botě bez toho, aniž by je cokoliv škrtilo nebo omezovalo. Učíš se ollie, flip nebo 360? Kvalitní boty ti zaručí, že dokážeš využít maximum svého potenciálu. Nezáleží na tom, jestli se proháníš na ulici, nebo dáváš přednost adrenalinu na U rampě, naše boty jsou tady proto, aby tě podržely za každé situace.