alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Přeskočit na hlavní obsah
adidas

Dámské skate boty

 
[30]

Dámská obuv na skateboarding od adidas je moderní, autentická pohodlná. Ideální pro skejťačky všech generací. Funkční modely zaručují skvělou jízdu. Streetové kousky nabízí klasický skejtový styl pro běžné nošení.

Boty FARM Rio x Vulc Raid3R Lifestyle Skateboarding Logo Branding
Obuv Busenitz Vulc II
Boty Nora
Boty FARM Rio x Vulc Raid3R Lifestyle Skateboarding Logo Branding
Obuv 3MC Vulc
Obuv 3MC Vulc
Boty Nora
Boty Gazelle ADV
Obuv 3MC Vulc
Boty Nora
Obuv 3MC Vulc
Boty Nora
Boty Tyshawn Low
Pantofle Shmoofoil
Obuv Delpala
Obuv Matchbreak Super
Boty Matchbreak Super
Boty Campus ADV
Boty Nizza Hi ADV
Boty Matchbreak Super
Boty Matchbreak Super
Boty ZNSORED HI Lifestyle Adult
Boty Campus ADV
Boty Matchbreak Super
Boty Nizza Hi ADV

Dámské skate boty pro skejťačky, které do toho jdou naplno

Ať už trávíš na prkně dlouhé hodiny každý den nebo jen obdivuješ životní styl kolem tohoto sportu, máme pro Tebe dobrou novinku. adidas vytvořil speciální sérii bot pro všechny ženy, které se nebojí vydat se svou vlastní cestou. Na designu skejťácké obuvi se podílely přední sportovci skateboardingu. Design některých modelů navrhla opravdová legenda Mark Gonzales. Gonzales si při své práci bere inspiraci hlavně z východního pobřeží USA, odkud pochází tato jedinečná sportovní kultura. Na správnou funkčnost bot dohlížel mimo jiné také náš jezdec Dennis Busenitz, který tak mohl zúročit své letité zkušenosti mezi skateboardovou elitou. Svrchní useň bot je vyrobena z mimořádně odolné kůže, protože víme, že do toho chceš jít do obav naplno. Chytrá mezipodešev Bounce se stlačuje při každém nárazu, aby ti pomohla s rychlejším odrazem nohy od země. Díky tomu šetří tvé nohy i tvou energii. Měkká vystýlka chrání chodidla před nadměrnou námahou, protože skate je pořádná dřina. Nezapomínáme ani na styl. Nesmí chybět ikonický symbol 3-Stripes, díky němuž hned každý pozná, že dáváš přednost kvalitě.

Pro jistý pocit na prkně díky dámské skate obuvi

Správné boty na skejt musí mít gumovou podrážku. Vysoce kvalitní a měkká pryž na našich botách snižuje riziko uklouznutí a zvyšuje celkovou přilnavost na "šmirglu". Přitom však speciální podrážka umožňuje zachoval kontakt nohy s prknem po celou dobu jízdy. Díky zpevněné patě jsme kladli velký důraz na zvýšenou bezpečnost celého chodidla. Dámské skate boty od adidas jsou určeny pro všechny sportovce, kteří preferují pevné obepnutí svého chodidla v botě bez toho, aniž by je cokoliv škrtilo nebo omezovalo. Učíš se ollie, flip nebo 360? Kvalitní boty ti zaručí, že dokážeš využít maximum svého potenciálu. Nezáleží na tom, jestli se proháníš na ulici, nebo dáváš přednost adrenalinu na U rampě, naše boty jsou tady proto, aby tě podržely za každé situace.