alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
DORUČENÍ ZDARMA NAD 700 KČ A VRÁCENÍ ZBOŽÍ DO 60 DNÍ
Svět adidas, všechny sporty a styly
adidas

Dámské pásky

 
[3]
sportovní kategorie
Cena
519 Kč - 949 Kč
519949

Dámské pásky pro hráčky golfu a běžkyně

Už máš skvělé oblečení pro tvé oblíbené sporty, ale stejně ti ještě něco chybí k maximálnímu pohodlí? Golfový pásek adidas ti umožní, aby ses plně soustředila na tvé odpaly a nebudeš se muset zabývat jinými faktory, které by tě při hře mohly vyrušovat. Pokud ti tvé kalhoty nesednou zrovna nejlépe, dámské pásky adidas ti pomůžou s vyřešením problému a ty se tak můžeš věnovat své sportovní činnosti naplno. Délku pásku si můžeš sama upravit díky posuvné přezce a nemusíš se tak obávat, že by pro tebe byl příliš krátký či dlouhý. Ležérní styl ti dodá i design dámského pásku z popruhoviny. Pokud miluješ běhání, jistě ti udělá radost pouzdro, do kterého si můžeš uložit cennosti, takže je nebudeš muset tahat v ruce. Do kapsy s kompresní šňůrkou se ti vejde téměř každá lahev a ty se tak můžeš plně soustředit na svůj běžecký výkon.

Dámský pásek, který ti pomůže dosáhnout maximálního pohodlí při sportování

Dámské opasky adidas ti dopřejí ten pravý komfort, který potřebuješ k tomu, abys dosáhla co nejlepších sportovních výsledků ať už na greenu, na běžecké trati nebo při běhu v terénu. Dámský golfový pásek adidas se postará o to, aby i kalhoty či šortky, které tvé postavě nesednou moc dobře nebo nesedí správně na svém místě, byly pohodlné a ty tak můžeš veškeré tvé myšlenky a soustředění obrátit k tvým odpalům a dění na greenu. Běžecké pouzdro ti pomůže k tomu, abys po dobu svého běhu mohla správně dodržovat pitný režim. Pouzdro má nastavitelný popruh, takže si délku můžeš přizpůsobit potřebám tvého těla. Díky běžeckému pouzdru nebudeš muset běžet s lahví v ruce a dosáhneš tak většího pohodlí. Dámské pásky adidas se tak jistě stanou oblíbenou součástí tvého šatníku a dobrými společníky ať už při odpalování na greenu nebo při tvém běhu.