alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas

Dámské prošívané kabáty

 
[111]
1 / 3
Strana:z 3

Dámské prošívané kabáty, aneb spolehlivé řešení na podzim i zimu

Blíží se chladné měsíce? Rozhodně bys měla začít shánět co možná nejspolehlivější bundy, které tě udrží v suchu a teple, ať se děje cokoliv. Právě v tomto ohledu vynikají dámské péřové bundy adidas, které nabízí velmi příjemné zateplení. Vyrábí se navíc z recyklovaného polyesteru a materiálu Primegreen, takže obsahují minimálně 40% recyklované pryže a myslí na ekologii. Zateplení dámské péřové bundy adidas je řešeno kachním prachovým peřím, které zajišťuje nejlepší poměr prodyšnosti a výhřevnosti. Dámské prošívané kabáty tě ochrání proti vnějším vlivům během podzimu, zimy a využiješ je možná i na jaře. Stanou se tvým parťákem do nepohody a každou událost ti značně umocní pohodlím. 

Prošívané dámské bundy připraveny na jakoukoliv akci

Chystáš se na hory lyžovat nebo tě láká spíš hřebenovka? Ženské bundy adidas ti umožní dělat přesně to, co si sama určíš, ať už je počasí a teploty venku jakékoliv. Dostane se ti nadstandardního pohodlí, které ti přirozeně učaruje úsměv na tváři. Staneš se hrdou členkou legendární, sportovní komunity adidas, což potvrdí i malé detaily ve formě ikonických 3-Stripes. Dámské prošívané kabáty jsou připraveny s tebou držet krok, kdekoli bude třeba. Nezaleknou se deště, větru ani sněhu a všudypřítomného mrazu. Prioritou je tvé pohodlí a chuť pokračovat dál. Nenech si zkazit zážitky průtrží mračen a užívej si každou vteřinu života.

Módní doplněk i pro náročné

Při výběru prošívané dámské bundy musíš dát nejprve najevo své požadavky. Potřebuješ užší bundu na podzim nebo jaro nebo hledáš opravdu velmi výhřevný model pro zimní večery? Jakmile zvolíš model, který ti bude nejblíže vyhovovat, můžeš přejít volně k výběru střihu. Zatímco některé jsou více přilehlé k tělu, jiné zase mají tendenci nabídnout více prostoru. V neposlední řadě záleží jistě na barvě. Nabídka adidas se svou širokou paletou uspokojí naplno tvé požadavky. Kromě jednoduchých jednobarevných designů zde najdeš i složitější vzory. Která dámská péřová bunda bude nově zdobit tvůj šatník?