alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas

Dámské rukavice

 
[53]
Cena
389 Kč - 3 899 Kč
3893899
1 / 2
Strana:z 2

Teplo a cit za každého počasí, to jsou dámské rukavice adidas

Nesnášíš ten pocit, když tě zebou ruce? Potažmo nemáš ráda nepříjemné otlaky způsobené cvičením s činkami? Vyzkoušej dámské rukavice adidas a najdi odpověď nejen na zimní tréninky, ale třeba také do fotbalové branky. Vyrobeny jsou z kvalitního materiálu. Recyklovaný polyester navíc myslí i na přírodu okolo tebe, takže tě bude hřát i po psychické stránce. Rukavice dámské si oblíbíš nejen pro jejich bezkonkurenční pohodlí, potěší tě také kvalitou výroby. Dostaneš maximální volnost pohybu a nebudeš ničím omezována. Neublíží tvému úchopu, zatímco pomohou vylepšit výsledky. Vyzkoušej dámské rukavice adidas ještě nyní.

Dámské palčáky adidas - připraveny k velkým výkonům

Chodíš si i v zimě ráda zaběhat? Pak se rozhodně neobejdeš bez pohodlných a příjemných rukavic adidas, které ti pomohou dosáhnout maximálních výkonu bez zbytečné potřeby řešit drobnosti. Miluješ fotbal a dáváš svůj zápal najevo v brance? Vyzkoušej fotbalové rukavice adidas, které tě přesvědčí nejen přilnavostí. Chodíš na tréninky do posilovny? Pak se ti budou hodit workoutové rukavice, které i při zachování maximálního potenciálu úchopu, ulehčí od otlaků citlivým místům. Kromě těchto možností využití se samozřejmě dámské rukavice adidas hodí také k nejrůznějším zimním sportům, ať už tě baví kterýkoliv. Připravena začít sportovat pohodlně a konečně přestat horkým čajem zahřívat zmrzlé konečky prstů?

Módní designy a střihy i pro náročné

Dámské rukavice adidas rozhodně nejsou jen čistě pro sportovní užití. Oceníš je díky povedeným designům, také ve volném čase. Vyber si proto střih, který ti nejlépe sedne a věnuj pozornost také velikosti, ať co možná nejvíce využiješ nabízené pohodlí. Co se týče samotných designů, na výběr máš kromě modelů vycházejících z dědictví adidas v jednoduchém provedení také modely se složitějšími vzory. V každém případě můžeš počítat s přítomností ikonických 3-Stripes, které dělají z rukavic adidas další kousek, který tě přirozeně dostane do sportovní komunity adidas. Ukaž se v jakémkoliv počasí a buď svá. Rukavice adidas tě podrží, v čemkoliv budeš potřebovat.