alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-deliveryusp-free-returnsarrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
DORUČENÍ ZDARMA NAD 700 KČ A VRÁCENÍ ZBOŽÍ DO 100 DNÍ
Svět adidas, všechny sporty a styly
adidas

Dámské šátky

 
[17]

Dámské šátky - elegantní doplněk, který ochrání

Ať je zima nebo horko, dámské šály a dámské šátky najdou vždy své uplatnění. V naší nabídce najdete nejen to, ale i fotbalové šály, které jistě ocení každý fanoušek. Ale podívejme se na ně nejdříve z čistě funkčního hlediska.

Dámská šála, šátek nebo nákrčník?

Jestli jsi aktivní sportovec, který je několikrát týdně na stadionu a trénuje, přijde ti nákrčník vhod. A i když je určený hlavně pro fotbalisty, bude se ti hodit i při jiných sportech, kdy potřebuješ chránit svůj krk před větrem, chladem, deštěm, plískanicí nebo sněhem. Fotbalový nákrčník si oblíbíš – už jen proto, že je z měkkého a prodyšného hřejivého físu. Taky je malý, sbalíš ho kamkoli a vždycky ho můžeš mít po ruce. Možná že to není to nejlepší pro fanouška, který chce vyjádřit svoji podporu svému milovanému mužstvu, ale pro ochranu před nepřízní počasí je to perfektní kousek, který budeš mít rád. Může se ti hodit i při výletech do přírody a kempování. Tam ti přijdou nejvíc vhod dámské šátky – jsou tak praktické a univerzální.

Šály pro fanoušky

A pak jsou tady i pletené šály pro fanoušky. Ano, i ty ti poskytnou teplo a na rozdíl od nákrčníku jimi dáš jasně najevo, komu jsi přijel fandit. Jen si to předsta. Právě jsi dorazil před stadion, kde hraje tvé mužstvo. Jestli jsi jel vlakem nebo autobusem, už jsi asi měl svoji fanouškovskou šálu připravenou celou dobu na sobě; jestli jsi přijel autem, vystupuješ, dáváš si na krk šálu a míříš ke stadionu a s každým nádechem vnímáš tu zvláštní atmosféru před zápasem – je to neopakovatelný zážitek, a právě tahle šála ti ho bude po celý život připomínat – pokaždé znovu a znovu ucítíš tu úžasnou atmosféru. Když dorazíš na stadion a začátek zápasu se blíží, přijde ten okamžik, kdy budeš stát a zpívat hymnu svého mužstva a mávat nad hlavou svojí fotbalovou šálou, a i ty přispěješ k tomu, že tvoje mužstvo vyhraje. A až bude pozdě večer a ochladí se, šála tě zahřeje – nebo ji použiješ pro svoji něžnější polovičku, která přijela fandit s tebou. Když tě to nenapadne, zachumlá se do dámského šátku.