alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Přeskočit na hlavní obsah
adidas

Dámské sluneční brýle

 
[47]

Sluneční brýle pro ženy nabízí čistý výhled a jsou stylovým módním doplňkem. Brýle adidas spojují nadčasový design s nejnovější technologií. Chrání před UV zářením, prachem a jinými částicemi poletujícími vzduchem.

Sport SP0015 solbriller
Sluneční brýle OR0085 Original
Sluneční brýle OR0083 Original
Sluneční brýle SP0055 Sport
Sluneční brýle OR0057
Sluneční brýle OR0056
Sluneční brýle OR0079 Original
Sluneční brýle SP0064 Sport
Sluneční brýle OR0057
Sluneční brýle OR0084 Original
Sluneční brýle SP0063 Sport
Sport SP0015 solbriller
Sluneční brýle OR0066 Original
Sluneční brýle Original OR0077
Sluneční brýle OR0079 Original
Sluneční brýle OR0080 Original
Sluneční brýle OR0080 Original
Sluneční brýle OR0048
Sluneční brýle OR0048
Sluneční brýle OR0066 Original
Sluneční brýle SP0041 Sport
Sluneční brýle OR0082 Original
Sluneční brýle SP0069 Sport
Sluneční brýle OR0062
Sluneční brýle OR0062
Sluneční brýle OR0084 Original
Sluneční brýle SP0067 Sport
Sluneční brýle SP0057 Sport
Sluneční brýle OR0047
Sluneční brýle OR0081 Original
Sluneční brýle SP0067 Sport
Sluneční brýle SP0064 Sport
Sluneční brýle SP0057 Sport
Sluneční brýle SP0029-H Sport
Sluneční brýle OR0083 Original
Sluneční brýle OR0082 Original
Sluneční brýle SP0047 Sport
Sluneční brýle SP0046 Sport
Sluneční brýle SP0070 Sport
Sluneční brýle SP0067 Sport
Sluneční brýle SP0067 Sport
Sluneční brýle SP0047 Sport

Dámské sluneční brýle od adidas, které dodají vašemu vzhledu šmrnc

Jejich hlavní funkcí je ochrana vašeho zraku. Proto se bez nich v létě nebo v zimě na horách neobejdete. Dámské sluneční brýle mají však vedle své praktické funkce ještě jednu vlastnost – dokonale promění váš outfit a ozvláštní vaši image. A o to jde moderním dámám na prvním místě, zaujmout a přitom vypadat dokonale.

Dámské sluneční brýle adidas – elegance i sport

Při nákupu slunečních brýlí je třeba nejprve trošku popřemýšlet. A to o tom, k jakému účelu si brýle pořizujeme. I adidas jako výrobce především outdoorového a sportovního oblečení a vybavení, nabízí dvě základní řady slunečních brýlí. Jedná se o brýle sportovní a o brýle elegantní. Jaký je mezi nimi rozdíl? Sportovní brýle pro ženy v prvé řadě nejsou žádným módním výstřelkem. Byly vymyšleny tak, aby dokázaly oči sportovce dokonale ochránit před slunečním zářením, dobře seděly na nosu a nijak svého majitele neomezovaly při pohybu. Na takové brýle se musíte v každé situaci spolehnout. Výrobci často dbají o to, aby jejich design pomáhal tomu, aby se při vyšší dechové frekvenci nezamlžovaly a vám tak nic nebránilo v pohybu. Proto je vybavují unikátním ventilačním systémem. Další vynikající vlastností je možnost výměny čoček. To znamená, že ke svým brýlím dostanete vedle tradičních tmavých skel ještě většinou jeden pár žlutě zbarvených čoček a jeden pár obvykle průhledných čoček. Jejich využití závisí na intenzitě světla, ve kterém se oddáváte sportu. Samozřejmostí je vysoká pružnost brýlí samotných, protože při náročném sportovním výkonu se brýle namáhají stejně tak jako vy. Elegantní modely dámských slunečních brýlí jsou určeny spíše pro lehčí sportovní výkony, jako jsou například procházky v parku. Můžete od nich očekávat dokonalou ochranu vašeho zraku, ale i skutečnost, že odpovídají posledním módním trendům. Ozvláštní váš letní i zimní outfit, i díky nim budete královnou sjezdovek nebo písečných pláží. Sluneční brýle dámské jsou nezbytnou součástí vašeho šatníku a jejich využití je bezbřehé. Určitě se vám budou hodit jak sportovní, tak elegantní modely. Příležitosti pro nošení totiž nabízí každý slunečný den.