alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
DORUČENÍ ZDARMA NAD 700 KČ A VRÁCENÍ ZBOŽÍ DO 60 DNÍ
Svět adidas, všechny sporty a styly
adidas

Dámské sluneční brýle

 
[40]

Sluneční brýle pro ženy nabízí čistý výhled a jsou stylovým módním doplňkem. Brýle adidas spojují nadčasový design s nejnovější technologií. Chrání před UV zářením, prachem a jinými částicemi poletujícími vzduchem.

styl
Cena
2 349 Kč - 5 299 Kč
23495299
Padel Tenis černá Sluneční brýle SP0004 Shiny Black Injected SportPadel Tenis černá Sluneční brýle SP0004 Shiny Black Injected Sport

Sluneční brýle SP0004 Shiny Black Injected Sport

Padel Tenis

Dámské sluneční brýle od adidas, které dodají vašemu vzhledu šmrnc

Jejich hlavní funkcí je ochrana vašeho zraku. Proto se bez nich v létě nebo v zimě na horách neobejdete. Dámské sluneční brýle mají však vedle své praktické funkce ještě jednu vlastnost – dokonale promění váš outfit a ozvláštní vaši image. A o to jde moderním dámám na prvním místě, zaujmout a přitom vypadat dokonale.

Dámské sluneční brýle adidas – elegance i sport

Při nákupu slunečních brýlí je třeba nejprve trošku popřemýšlet. A to o tom, k jakému účelu si brýle pořizujeme. I adidas jako výrobce především outdoorového a sportovního oblečení a vybavení, nabízí dvě základní řady slunečních brýlí. Jedná se o brýle sportovní a o brýle elegantní. Jaký je mezi nimi rozdíl? Sportovní brýle pro ženy v prvé řadě nejsou žádným módním výstřelkem. Byly vymyšleny tak, aby dokázaly oči sportovce dokonale ochránit před slunečním zářením, dobře seděly na nosu a nijak svého majitele neomezovaly při pohybu. Na takové brýle se musíte v každé situaci spolehnout. Výrobci často dbají o to, aby jejich design pomáhal tomu, aby se při vyšší dechové frekvenci nezamlžovaly a vám tak nic nebránilo v pohybu. Proto je vybavují unikátním ventilačním systémem. Další vynikající vlastností je možnost výměny čoček. To znamená, že ke svým brýlím dostanete vedle tradičních tmavých skel ještě většinou jeden pár žlutě zbarvených čoček a jeden pár obvykle průhledných čoček. Jejich využití závisí na intenzitě světla, ve kterém se oddáváte sportu. Samozřejmostí je vysoká pružnost brýlí samotných, protože při náročném sportovním výkonu se brýle namáhají stejně tak jako vy. Elegantní modely dámských slunečních brýlí jsou určeny spíše pro lehčí sportovní výkony, jako jsou například procházky v parku. Můžete od nich očekávat dokonalou ochranu vašeho zraku, ale i skutečnost, že odpovídají posledním módním trendům. Ozvláštní váš letní i zimní outfit, i díky nim budete královnou sjezdovek nebo písečných pláží. Sluneční brýle dámské jsou nezbytnou součástí vašeho šatníku a jejich využití je bezbřehé. Určitě se vám budou hodit jak sportovní, tak elegantní modely. Příležitosti pro nošení totiž nabízí každý slunečný den.