alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas

Boost

 
[739]
Cena
979 Kč - 11 999 Kč
97911999

Symbol značky: adidas Boost materiál a boty 

Díky termoplastickým vlastnostem speciálního materiálu, který je tolik typický pro značku adidas, je možné si pořídit boty vyráběné ze speciálního materiálu Boost, který poskytuje mnoho výhod. Takzvané boty Boost jsou jedním z typických produktů značky, který je neustále inovován o lepší technologie, vlastnosti, ale také designy a styly. V nabídce najdete kousky, které jsou ideální pro vytrvalostní sportovní aktivity, delší procházky nebo jen tak na každodenní fungování. Každý pár má unikátní design, který vás nadchne. adidas Boost se proslavil zejména svou pohodlností, boty Boost jsou díky tomu pohodlným, stylovým a efektivním doplňkem do botníku. 

adidas Boost v mnoha stylových designech 

Kromě pohodlného a funkčního materiálu jsou boty Boost známé pro svůj unikátní vzhled. Mnohé motivy této kategorie jsou inspirovány kyberpunkem a futuristickým vzhledem, který vás přiblíží ke hvězdám. Můžete vybírat z klasické černé, ale také kombinace barev, které se mohou zdát nevšední, dokonale však doplní váš sportovní nebo ležérní outfit. Kromě těchto modelů najdete také modely vybavené reflexními prvky a různými barevními provedeními. Nechybí tak boty inspirované neonovými, nebo nebo naopak matnými tóny, vybere si díky tomu opravdu každý. Kromě futuristických stylů se můžete podívat také zpět do minulosti, a to díky stylům inspirovaným osmdesátými léty. 

Boost boty a jejich funkčnost 

adidas Boost má mnoho výhod a vlastností, díky kterým se jedná o jednu z nejoblíbenějších kolekcí. Je totiž možné si vybrat podle toho, pro jaký účel boty nejvíce využijete. Zatímco některé boty jsou vhodné pro vytrvalostní běh a náročné fyzické aktivity, jiné jsou naopak doplněny o materiál, díky kterému je možné jich využít také v nepříznivém počasí. Sportovní boty Boost jsou navíc vybaveny odpruženým efektem, ten vám pro vaši fyzickou aktivitu vrátí trochu té energie zpět, vhodné jsou proto například pro maratony. Konstrukce bot obepíná chodidla a zajišťuje stabilitu i bezpečnost během sportování.