alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Kompresní legíny

 
[20]
Kompresní legíny tě podpoří ve výkonu. Vyrobené jsou z recyklovaného polyesteru či z nylonu. Podpoří cirkulaci krve a regeneraci svalů. Vynikají prodyšností a odváděním potu od těla. Některé i praktickými kapsami.

Doplň svůj šatník o kompresní legíny

Kompresní legíny jsou užitečnou součástí sportovního šatníku. V nabídce adidas najdeš  spoustu různých typů. Vybrat si můžeš z mnoha různých velikostí, z modelů dámských, pánských i unisex. Nalezneš tu legíny různých délek – jak legíny dlouhé až po kotníky, tak tříčtvrteční, sedmiosminové či krátké legínové šortky. Nabízejí se ti i různé střihy. Vybrat si můžeš legíny se zvýšeným pasem i se standardním středně vysokým pasem. Nabídka barev je vynikající. Nemusíš zůstat u černé nebo šedé klasiky. Klidně můžeš zvolit výraznou rudou, originální nachovou či purpurovou nebo třeba zlatou. Vybereš si tu i ty. Vybírat je skutečně z čeho.

Kompresní legíny přesně podle tvých potřeb

Kompresní legíny si vyber podle toho, co od nich očekáváš. Hledáš ideální legíny na léto? Čeká tě intenzivní trénink? Vyhovovat by ti mohly kompresní legíny prodyšné, lehké a efektivní co se odvádění potu týče. Ocenit bys mohla i síťovinové panely, díky kterým bude tvá pokožka moci ještě lépe dýchat. Pro maximální komfort můžeš zvolit modely bezešvé. Pokud miluješ legíny s kapsami, protože oceňuješ jejich praktičnost, potěšíme tě – i ty v nabídce adidas najdeš. A pokud ráda běháš večer nebo časně z rána, zvaž nákup kompresních legín s reflexními prvky, díky kterým budeš pro řidiče aut o něco viditelnější.

Kompresní legíny – vysoká kvalita a možnost volby

Vybrat si můžeš z kompresních legín z různých materiálů – třeba z recyklovaného polyesteru nebo z nylonu. Pokud tě zajímají témata jako ochrana životního prostředí, určitě oceníš širokou nabídku legín z recyklovaných materiálů. Nabídka udržitelných produktů je u adidas skutečně velká. Přitom se můžeš spolehnout, že legíny jsou vždy z materiálů kvalitních a vydrží tak všelijakou zátěž. Nemusíš je šetřit. Využij je, ať už na běh nebo třeba na trénink v posilovně či na hřišti.