alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Přeskočit na hlavní obsah
adidas

Bílé legíny a punčocháče

 
[8]

Pohodlí a bezpečí při sportu, aneb bílé legíny adidas

Během sportu od oblečení potřebuješ v zásadě jen dvě věci - aby spolehlivě sálo pot a zároveň ani přinejmenším neomezovalo pohyb. Právě tyto dva aspekty patří mezi dva hlavní důvody, proč se zajímat o bílé legíny adidas. Jednoduché punčocháče vyvedené v elegantní bílé barvě ti díky technologii Alphaskin přirozeně přilehnou k tělu a umožní vskutku maximální dynamiku pohybu. Zároveň se díky úpletu z recyklovaného polyesteru podepíší na pohodlí jako celku. Nejen, že se budeš moci věnovat naplno sportu, ale zároveň tě bude hřát svědomí, že jsi pomohl planetě díky ekologickému získání materiálu. To stojí za to, nemyslíš?

Elegantní bílé punčocháče připraveny k velkým výkonům

Ať už se chystáš vyrazit běhat nebo cvičit do posilovny, bílé legíny adidas tě udrží v suchu. Zároveň se postarají o bezpečí tvých svalů - komprese podepře sval a zamezí zranění.  Legíny adidas ti pomohou, k čemukoliv budeš chtít. Záleží jen na tobě. Využít je můžeš jednak ke sportu, ale zároveň díky povedenému designu třeba i na procházky po horách potažmo do města. Jejich maximální funkčnost a propracované technologie ti zaručí pohodlí na každém kroku. Oceníš to nejen ty, ale zároveň i tvé nohy. Soustřeď se maximálně na hru a nenech se ničím rozptýlit. Bílé punčocháče adidas ti budou oporou. 

Důvěra v jednoduchost a ladnost

Chystáš se sportovat v parných letních dnech? Nejvíce oceníš tříčtvrteční legíny, které se postarají o pot, ale zároveň příjemně odvětrají nohy. Budeš sportovat na jaře, na podzim nebo dokonce v zimě? Vyzkoušej bílé legíny, které nabídnou vyšší úroveň zateplení a postarají se o každou nepřízeň počasí. Své preference můžeš ukázat i v designu. Nabídka adidas ti nabídne množství různých možností od čistě bílé až po žíhané. Připrav se na výkon a vystup z davu. Bílé legíny adidas ti umožní ukázat své pravé já a dosáhnout nových cílů.