alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
DORUČENÍ ZDARMA NAD 700 KČ A VRÁCENÍ ZBOŽÍ DO 60 DNÍ
Svět adidas, všechny sporty a styly
adidas

Pánské náramky

 
[5]
Cena
249 Kč - 329 Kč
249329

Pořádně savé pánské náramky

Každý hráč tenisu, který bere hru vážně a jde do akce s nadšením a obětavě, ví, že dřív nebo později poteče pot proudem. A aby nestékal až tam, kde může způsobit problémy, je jistě dobré vybavit se nejen kvalitním oblečením, které tě udrží v suchu, ale také účinným potítkem. Stačí ho navléknout na zápěstí a vlastně tak máš neustále po ruce účinný miniaturní ručník, kterým snadno utřeš zpocené čelo. Jeden rychlý pohyb a dál se můžeš plně soustředit na hru. A když máš potítko od adidasu, jde v podstatě o stylový pánský náramek, který kromě maximální funkčnosti ještě skvěle vypadá.

Pánské potítko – doplněk, který může zachránit hru

Základní barvy potítek, ze kterých můžeš u adidasu vybírat, jsou neutrální černá a bílá, ale k dispozici jsou i další barvy. Samozřejmostí je charakteristický znak Badge of Sport. Potítka se vyrábějí v univerzální délce 8,5 cm a ve dvou různých šířkách. Pokud se potíš víc, určitě se ti bude hodit 13centimetrový pásnký náramek, ale jestli si potrpíš na užší kousky, je tu pásek o sedmi centimetrech. Jako hráči ti nepochybně záleží hlavně na tom, jak dobře a spolehlivě takové potítko plní svou funkci – odvádí pot. Není třeba se obávat. Pánské náramky adidas jsou vyrobeny ze směsi bavlny, polyakrylu, polyesteru a elastodienu a sají tak dobře, že tě během hry nemusí obtěžovat žádné nežádoucí kapky. A pokud chceš svůj tenisový outfit doladit k dokonalosti, určitě si prohlídni i ostatní doplňky, oblečení nebo obuv určené pro hráče tohoto populárního sportu. K potítkům ti budou ladit savé čelenky i ponožky adidas. Jestli nemáš šortky, není třeba chodit nikam daleko, přímo tady najdeš praktické a stylové kousky zároveň. A k nim si v naší nabídce vybereš sladěné tenisové tričko a rovnou třeba i boty. Tak do toho, ať jsou tvé údery rázné a přesné.