alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
DORUČENÍ ZDARMA NAD 700 KČ A VRÁCENÍ ZBOŽÍ DO 60 DNÍ
Svět adidas, všechny sporty a styly
adidas

Pánské triko a sportovní bundy

 
[187]

Ikonické sportovní bundy pro muže pro intenzivní trénink i za nepříznivého počasí. Vyhrává jen ten, kdo poctivě trénuje, ať je venku horko, či zima. Funkční tkaniny si poradí se všemi rozmary přírody.

1 / 4
Strana:z 4

Běhej v teple, aneb pánské triko a sportovní bundy adidas

Ať už tíhneš k běhu nebo máš jakýkoliv jiný sport, sám moc dobře víš, jak důležité je pohodlné oblečení. Zvlášť tréninky pod širým nebem dovedou být často nevyzpytatelné. Počasí se může změnit z minuty na minutu a tobě nezbyde nic jiného, než být připraven nebo trénink odložit. Úspěchu dosáhneš, jen pokud budeš svědomitě trénovat počasí nepočasí, právě proto oceníš pánské triko a sportovní bundy adidas. Tyto pánské sportovní topy jsou vyrobeny s ohledem na prostředí okolo z recyklovaného polyesteru, takže tě budou hřát i na srdci. Zároveň nabízí vysokou úroveň výhřevnosti, odvětrávání a také savosti. Kombinace těchto tří vlastností ti zajistí během tréninku i závodu maximální pohodlí, které tě dovede za lepšími výsledky. Připraven?

Pánské bundy na běh, co se přizpůsobí tvému stylu

Nezáleží na tom, jak rychle běháš, intenzivně cvičíš a podobně. Povedené a historií prověřené střihy pánských topů adidas ti umožní maximální možný rozsah pohybu a nikdy tě nebudou v ničem omezovat. Jen tak dosáhneš plného výkonu i za zdánlivě nepříznivého počasí. Jen tak posuneš své tréninky na novou úroveň. Úroveň, kterou budou tví protivníci jen stěží schopni překonat. Vyraz sebevědomě za svými cíli, bez ohledu na počasí. Ukaž všem, co v tobě dřímá, a vyběhni si směrem k pokoření dalších limitů. Buď sám sebou.

Výběr, který potěší i náročné sportovce

Jakmile se začneš o nabídku adidas zajímat detailněji, pochopíš, že je, na co se dívat. Množství modelů je připraveno podpořit tvou snahu dosáhnout vrcholu v jakémkoliv sportu. Zároveň v nabídce najdeš také pánské triko a sportovní bundy určené i k procházkám po městě. Zvlášť na horách potom oceníš pánské trackové topy, které jsou vybaveny k tomu, aby ti pojistily, co možná nejlepší zážitek. Zapomeň na starosti s počasím a užívej si každou chvíli plnými doušky. Zjisti, proč jsou pánské sportovní bundy adidas tolik příjemné a přirozeně motivující. Rozviň svůj vnitřní talent a dej najevo bojovnost.