alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas

Pánské šedé tepláky

 
[40]

Pánské šedé tepláky jsou pro sport to nejlepší

Tepláky patří k nejoblíbenějším kouskům oblečení, a to jak u mužů, tak u žen. V teplácích můžete sportovat, jen tak sedět doma u televize nebo na lavičce na zahradě, chodit na procházky, ale i do města. Je to zkrátka oblíbený univerzální kus oblečení, a proto mu adidas věnuje velikou pozornost.

Pánské šedé tepláky musí být pohodlné a funkční zároveň

Od tepláků očekáváme především pohodlí při nošení. Proto je adidas šije z kvalitních, prodyšných materiálů, jako je bavlna, polyester a jejich vzájemná kombinace. A to tak, aby vám byly na těle při nošení příjemné. Zároveň pokud chcete v teplácích sportovat, musí dobře odvádět a sát pot a nebránit vám v jakémkoli pohybu. Některé modely jsou vybaveny kapsami, abyste si do nich mohli odložit nezbytné cennosti, jako je telefon nebo peněženka. V pase bývají pánské šedé tepláky zakončeny buď gumou v úpletu, anebo lze velikost v pase regulovat pomocí šňůrky.

Nejsou tepláky, jako tepláky

Možná se vám může zdát, že nákup tepláků je jednoduchá věc. Pozornost byste ale měli věnovat účelu, pro který je daný model určen. Jiné vlastnosti mají pánské šedé tepláky určené pro fotbalisty, jiné vlastnosti mají zase tepláky pro běžce nebo pro atlety. Každá skupina sportovců má své specifické požadavky, které adidas jako výrobce sportovního oblečení dokáže stoprocentně splnit. adidas myslí i na ty, kteří nosí tepláky pouze ve svém volném čase, a to jen kvůli tomu, že jsou nejpohodlnějším kusem oblečení. Ať už jsou vaše důvody pro nákup tepláků jakékoli, o všech modelech adidas platí, že je zdobí oblíbené 3-Stripes a logo adidas v menší nebo větší velikosti.Vedle samostatných tepláků mají muži v oblibě i celé teplákové soupravy, tedy dva kusy oblečení ve stejném designu. Tepláková souprava se obvykle skládá ze dvou kusů oblečení: tepláků a bundy nebo mikiny s kapucí i bez.