alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas

Pánské modré košile

 
[147]
1 / 4
Strana:z 4

Pánská modrá košile adidas padne každému 

Právě modré odstíny patří mezi ty vůbec nejvšestrannější, je to mnohokrát právě modrá barva, která dokáže rozjasnit nebo dokonce zachránit jakýkoliv pánský outfit, od toho ležérního, po sportovní, každodenní nebo více oficiální. Pánské modré tričko nebo pánská modrá košile nemohou v šatníku chybět. Katalog adidas neustále rozšiřuje svoji nabídku na pánské oblečení ve které můžete najít nejrůznější druhy právě modrých svršků, které můžete nejek skvěle kombunovat s ostatními odstíny, ale také naplno využít jejich funkčnosti díky moderním způsobům a přístupům značky adidas k módě, která je zodpovědnější vůči planetě a nápomocnější vůči svým klientům. 

Pánská modrá košile a pánské modré tričko pro sportovní klání 

Pánská modrá košile se hodí pro mnoho příležitostí, díky unikátnímu přístupu značky adidas k vývoji oblečení je možné najít mnohé modely s moderním a technicky zdokonaleným přístupem módě. Pánská trička a košile jsou díky tomu skvělým společníkem pro aktivní dny plné náročných, fyzických aktivit nebo na pohodové procházky do přírody. Muži si mohou vybírat modrá trička podle jejich stylu, ale také podle toho, co jim mohou poskytnout. Některé modely jsou vyrobeny se speciální technologií, jež je schopna spevnit svalstvo a dodat ti do tréninku mnohem více energie a vydat mnohem více práce samotného svalstva. 

Mnohé odstíny i střihy poskytuje pánská modrá košile adidas 

Modré tričko pánské od značky adidas může být vyrobeno z kompresních materiálů, dokonale obepínajících postavu nebo s volným střihem. Vybírat je tak možné z mnoha střihů, podle toho, co vám osobně nejvíce vyhovuje. Vybírat můžete také modely, které jsou v mnoha odstínech modré, doplněny o klasické adidas designy, kterým nechybí styl, odvážnost, ale také minimálnost. Designy jsou doplněny klasickým logem Trefoil a nechybí ani ikonické 3-Stripes, díky kterým můžete ukázat svůj jedinečný sportovní styl a tradici značky. Katalog modrých triček je různorodý a myslí také na planetu, a to výrobou mnoha modrých triček z recyklovaných materiálů.