alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
DORUČENÍ ZDARMA NAD 700 KČ A VRÁCENÍ ZBOŽÍ DO 60 DNÍ
Svět adidas, všechny sporty a styly
adidas

adidas Boost pánské

 
[56]
1 / 2
Strana:z 2

Boty adidas Ultraboost pánské – moderní ikona pro ty, kdo vědí, co chtějí

Energie není jen naším pohonem, je to také kreativní a inspirující síla. Je to motor, který nás nutí běžet usilovněji, rychleji a dál. Pánský model adidas Ultraboost nám umožní pocítit jeho sílu víc než kdy předtím. Ultraboost představuje pánskou běžeckou obuv, která vychází z vědeckých poznatků a dat od skutečných sportovců. Je navržená tak, aby při běhu kopírovala přirozený pohyb nohy. Díky pokročilým technologiím ti zaručí maximální pohodlí a lepší návratnost energie než kdy dřív. Nejnovější model Ultraboost 21 je ještě o třídu výš a nabízí zatím největší návratnost energie, jakou jsme u této kolekce doposud viděli. Trénuj v botách, ve kterých tě nic nezastaví.

Co jsme ukryli do obuvi Ultraboost

Maximální pohodlí a maximální možnou návratnost vynaložené energie ti umožní jen boty s těmi nejpokročilejšími technologiemi, kterými jsou modely Ultraboost doslova plné. Nohu příjemně obepíná svršek Primeknit. Důmyslná konstrukce nohu zpevní, aniž by ji omezovala v pohybu. Jistý došlap umožňuje stabilizační prvek Torsion System. Jedinečná mezipodešev s technologií Boost při běhu navrací víc energie než předtím. Užívej si trénink s pocitem jistoty, bezpečí, stability a rovnováhy.

Více energie na každém kroku - to jsou Ultraboost 21

Ultraboost 21 mají o 6 % větší jednotku Boost, která doslova exploduje energií při každém kroku. adidas LEP je přepracovaný element Torsion System, který podporuje stabilitu po došlapu. Svršek tvoří nový Primeknit+, který je vyroben z našeho vysoce funkčního recyklovaného materiálu Primeblue a přináší oporu, kterou při ovládání takového množství energie potřebuješ. Neboj se poznat skutečnou sílu bot Ultraboost pro muže, která tkví v jejich mimořádných schopnostech. Připrav se na to, že překonají všechna tvá očekávání.