alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas

Nazouvací boty

 
[335]
Cena
299 Kč - 7 499 Kč
2997499
1 / 7
Strana:z 7

Nazouvací boty: Maximálně jednoduché obouvání

Někdy chceš prostě jen popadnout boty, rychle si je nazout a vyrazit vstříc novým zážitkům. Právě v takovém případě oceníš pohodlné nazouvací boty, u kterých nemusíš trávit čas jejich zdlouhavým zavazováním. Jednoduše si je natáhneš na nohy a během pár vteřin můžeš bez problémů vyjít z domu. Nazouvací boty jsou přitom zhotoveny z kvalitních a příjemných materiálů a díky jejich preciznímu provedení budou perfektně držet na tvé noze. Dopřejí ti radost z pohybu, ať už se vydáváš jen na krátkou procházku, podávat sportovní výkon nebo cokoliv jiného. V této obuvi se zkrátka budeš cítit bezpečně, jistě a sebevědomě.

Nazouvací obuv nemusíš zdlouhavě zavazovat

Nazouvací boty ocení nejen dospělí, ale především děti a potažmo i jejich rodiče. Pokud děti ještě stále zápasí s tkaničkami, dopřejte jim obuv, u které nemusí každý den řešit složitý hlavolam. Nazouvací obuv ocení děti v jakémkoliv věku a hodí se i pro ty nejmenší, pro které se může jednat o ideální volbu pro ty úplně první boty. Dětské modely jsou navrženy tak, aby perfektně sedly na drobná dětská chodidla, nikde nepřekážely a podporovaly pohyb těch nejmenších. Veselé barvy navíc podtrhnou dětský design a malí rošťáci si je jednoduše zamilují. 

Moře barev, stylů a velikostí

Nazouvací boty ti zkrátka a jednoduše budou slušet. Díky široké a neustále aktualizované nabídce máš jistotu, že budeš mít z čeho vybírat. Nejnovější kousky se přitom vždy řídí podle aktuálních trendů, a ty je proto můžeš neustále sledovat. V sekci nazouvacích bot si na své přijdou jak dospělí, tak i děti. Vybírat můžeš z nejrůznějších barevných stylů a provedení podle toho, čemu dáváš přednost. Zároveň nazouvací boty adidas nabízí i speciálně navržené pro jednotlivé druhy sportů, jako je například fotbal či basketbal. Pokud jsou proto takové míčové hry tvojí parketou, můžeš si boty pořídit pro zdárnější zdolávání svých cílů.