alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Běžecké boty na dlouhé tratě

 
[33]

BĚŽECKÉ BOTY NA DLOUHÉ TRATĚ ADIDAS PRO DELŠÍ DOBRODRUŽSTVÍ

Jsou boty, v kterých můžeš běhat. A pak jsou zkrátka skutečné běžecké boty. Boty, v kterých doběhneš daleko. Obuv pro běh na dlouhé vzdálenosti s měkkým odpružením z odlehčeného materiálu a záviděníhodnou volností pohybu. Se špičkovou přilnavostí i na kamenitém povrchu a propracovaným svrškem ze síťoviny, který je prodyšný, pružný a pohodlně přilehne k noze. Protože když běžíš déle, je každý došlap a odskok důležitý. Bota musí být stabilní, pohodlná a šetrná ke kloubům. Proto potřebuješ skutečné běžecké boty na dlouhé tratě od adidas, aby ti běhání vážně prospívalo. S láskou k pohybu a také ke svému tělu sáhni po botách, které o tebe pečují doslova na každém kroku.

AKTIVNÍ ODPRUŽENÍ

Když chceš dosáhnout svých cílů, šetři energií, na dlouhé trati si nemůžeš dovolit plýtvat. V nabídce běžecké obuvi na dlouhé tratě adidas najdeš, co ti vyhovuje. Jestli chceš zlomit osobní rekord, podívej se na modely SOLARGLIDE. Aktivní odpružení BOOST se postará o dostatečnou návratnost energie a adidas LEP 2.0 usměrní nohu při došlapu. Gumová podešev má skvělou přilnavost i na mokrých površích a to můžeš na dlouhé trati snadno potřebovat. Při long-distance běhání oceníš běžecké boty Adistar na dlouhé tratě s mezipodešví REPETITOR z EVA, která ti zajistí lehké a měkké odpružení a pohodlí i na vážně dlouhé trase. Propracovaný svršek ze síťoviny je prodyšný, pružný a optimálně zpevňuje nohu.

SKONCUJME S PLASTOVÝM ODPADEM

Při výrobě běžeckých bot pro long-distance běhání se snažíme co nejvíc zapojit recyklované materiály. Mají skvělé vlastnosti nerozeznatelné od nových materiálů a my máme radost, že se nám daří v boji s plastovým odpadem. To je zase náš závod. Tobě dát pohodlí a rychlost a planetě méně odpadu.