alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Žluté boty

 
[53]
Originals žlutá CRAZY 1Originals žlutá CRAZY 1

CRAZY 1

Originals

Originals žlutá Boty MexicanaOriginals žlutá Boty Mexicana

Boty Mexicana

Originals

Basketbal žlutá Boty Crazy 1Basketbal žlutá Boty Crazy 1

Boty Crazy 1

Basketbal

Y-3 žlutá Y-3 NIZZA LOWY-3 žlutá Y-3 NIZZA LOW

Y-3 NIZZA LOW

Y-3

1 / 2
Strana:z 2

Výrazné a stylové žluté boty adidas

Hledáš obuv, co přirozeně zvýrazní tvůj outfit? Hledáš boty, které budou sebevědomě zářit do okolí a poutat pozornost jako málokteré jiné? Vyzkoušej zaměřit svou pozornost na žluté boty adidas. Vyrobené jsou, z co možná nejkvalitnějších materiálů, ať už jde o recyklovaný polyester nebo nadstandardní kůži. V každém případě ti učarují naprosto nepřekonatelný pocit klidu a pohodlí. Právě v tom boty adidas vynikají - díky dlouholeté tradici nabízejí povedené technologie, které se starají o maximální funkčnost. Ať už si vybereš jakékoliv, můžeš se těšit, že s tebou udrží krok. Výjimečné odpružení adidas využije maximum energie, zatímco se svršky postarají o pot. Žlutá obuv adidas není jen kdejaký výrazný pár bot. Žlutá obuv adidas tě bude prezentovat v tom nejlepším světle a udělá dojem, kdekoliv s ní vyrazíš.

Žlutá obuv adidas i pro módní nadšence

Kromě pohodlí a maximálního využití v terénu jsou žluté boty adidas obohaceny i o neopakovatelné charisma. Přece jen žluté odstíny vyzařují optimismus a lákají pohledy ze všech stran. Ať už sáhneš po teniskách nebo jen žabkách k bazénu, budeš jasně vědět, že jsi členem sportovní komunity adidas. O to se postarají malé detaily ve formě například ikonických 3-Stripes. Žluté boty adidas jsou zejména pro ty, co se nebojí pozornosti. Přirozeně sednou na nohu každému, kdo jim dá místo ve svém outfitu. Budeš to ty?

Od žabek, až po botasky

Už víš, že žluté boty můžeš mít, ať už potřebuješ jakýkoliv typ. Nabídka adidas ti bude k ruce a nabídne stylové žabky, elegantní boty i sportovní tenisky. Rozhodnutí proto zůstane na tobě a tvých požadavcích, dej si záležet. Žluté boty adidas tě podpoří, kdykoliv budeš potřebovat. Dodají ti úroveň sebevědomí, se kterým se půjde životem o poznání lépe. Vyber si správnou velikost, střih i model a prezentuj se, co nejlíp to jde. Žluté boty adidas jsou z velké části o tobě a tvých rozhodnutích. Tak co, dáš jim šanci?