alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salespritearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Přeskočit na hlavní obsah
adidas

Běžecké brýle

 
[13]

Běžecké brýle jsou skvělým doplňkem pro nadšené běžce, a to obzvlášť v létě a při běhu na sněhu. Ochrání tvoje oči před ostrými slunečními paprsky a běhání ti tak zpříjemní.

Běžecké brýle, aby sis běh užil ještě víc

Na stránkách adidas nalezneš velkou nabídku pánských, dámských, unisex i dětských běžeckých brýlí. K dispozici jsou brýle různých stylů a tvarů. Máš rád spíš sportovní styl, nebo oceníš klasické stylové brýle, které využiješ i cestou do práce v obleku? Brýle mají také různě zabarvená skla a různě barevné a tvarované obroučky, takže si skutečně můžeš vybrat, co ti bude nejvíce vyhovovat. Někdo preferuje klasičtější styly a třeba béžovou či černou barvu obrouček, někteří dávají přednost sportovním či futuristickým brýlím s nápadnými barevnými skly. Vyber si podle svého gusta.

Běžecké brýle adidas –  ochrana očí je důležitá

Běžecké brýle adidas jsou vyrobené z kvalitních materiálů a využívají moderní technologie. Sluneční brýle adidas jsou vhodné na různé sporty. Ochrání tvé oči před sluncem, ať už trénuješ na maraton, hraješ basket nebo golf. Obruby slunečních brýlí mohou být velmi lehké a třeba i pružné, aby ti dokonale padly a byly pohodlné. Ocenit také můžeš protiskluzové kontaktní body, díky kterým ti sluneční brýle nebudou padat, a ty se tak budeš moct soustředit na sport. Běžecké brýle musí hlavně efektivně ochránit zrak. Navíc by ale měly být tak pohodlné, že o nich ani nebudeš vědět. Pokud chceš, můžeš si vybrat běžecké brýle s ventilačním systémem, díky kterému se skla nebudou zamlžovat. Nemusíš se tak zastavovat a leštit si brýle nebo trpět zhoršený obraz. Uvidíš přes ně dokonale.

Běžecké brýle – praktický doplněk

Běžecké brýle ti mohou posloužit nejen proti slunci. Také mohou tvé oči ochránit před potem. Stačí si vybrat brýle se speciálním rámem, díky kterému se ti pot nedostane do očí. Navíc ti poslouží jako skvělý módní doplněk. Vyber si běžecké brýle adidas a pozvedni svůj výkon na novou úroveň.