alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Zimní tenisky

 
[120]
Originals bílá Boty Samba OGOriginals bílá Boty Samba OG

Boty Samba OG

Originals

1 / 3
Strana:z 3

Zimní tenisky pro pohodlí v jakékoliv situaci

Mezi zimními teniskami adidas si vybereš přesně design i funkci, které si nejvíc rozumí s tvým životním stylem. Ať už chceš vyběhnout nebo vyjít na trek do horských stezek nebo snad radši zvolíš nějaký extrémní terén, zimní tenisky adidas tě vždy podrží a dodají tvému zážitku navíc stoprocentní pohodlí jak v zimě tak i v létě, a za jakéhokoliv počasí. Tajemství jejich úspěchu spočívá v ideálním poměru chytrého designu a použitých materiálů a technologií.

Zimní tenisky adidas - stvořeny pro jakýkoliv terén

Zimní tenisky adidas ve všech podobách a řadách disponují řadou geniálních technologií, které společně zaručí optimální pohodlí a podporu při jakékoliv činnosti. Lehké trekové boty nejen dostatečně podrží nohu při extrémním pohybu. GORE-TEX® technologie navíc zajistí, že noha může dýchat a zůstane v suchu i ve vlhkém počasí. Podrážky s technologií  Traxion poskytují trakci ve všech směrech, což ocení ve složitém terénu, což ti v kombinaci s gumovými podešvemi Continental™ zaručí absolutní bezpečí. Na delší výšlap oceníš Boost stélky, které dodají každému kroku extra šťávu a pohodlí. Sečteno podtrženo, se zimními teniskami adidas neuděláš krok vedle ať už sáhneš po jakémkoliv modelu.

Zímní tenisky a jejich chytrý design

Použité technologie a materiály jsou jen jedna strana mince úspěchu. Zimní tenisky adidas navíc disponují chytrými prvky, které jim dodávají neporazitelnost v jakékoliv situaci, kterou ti příroda na treku přichystá. Chytrý design tkaniček a systému jejich zavazování ti dodá jistotu, že nejen nezakopneš, ale ani na cestě nezpomalíš.  Ve chvílích, kdy potřebuješ na cestě více než jeden pár bot, pak u většiny modelů oceníš poutka na uchycení zemích tenisek adidas k batohu. To vše je navíc zabaleno do klasického ikonického looku adidas, takže ať už sáhneš po jakémkoliv modelu, budeš se nejen dobře cítit, ale i dobře vypadat za jakékoliv situace.