alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas

Dámské čepice

 
[63]
1 / 2
Strana:z 2

Dámské čepice adidas kombinují funkčnost a styl 

Nejen v zimních měsících jsou dámské čepice často vyhledávaným módním doplňkem, který dokáže ochránit účes i zdraví, a to zejména v chladných měsících nebo deštivém a studeném počasí. V nabídce katalogu adidas je možné vybírat z mnoha stylů čepic, jako jsou například dámské beanie, které jsou kombinací elegance a funkčnosti díky vysoké ochraně a příjemnému materiálu. Kromě parametrů můžete čepice vybírat také podle vlastního stylu. Jejich střihy, barvy a designová provedení jsou různorodá a doplní outfit jakékoliv barvy a osobitého stylu. Nechybí například ani dámské čepice se kterými můžete ukázat své fanouškovské odhodlání, díky mnoha speciálním edicím značky adidas. 

Čepice pro ženy a jejich pohodlí na prvním místě 

Čepice pro ženy značky adidas jsou navrhovány s pohodlím na prvním místě. Proto jsou vyráběny nejen ze zcela příjemného, ale také v mnoha případech oboustranného materiálu. Můžete se tak každý den rozhodnout na co se cítíte. Podle toho, zda vybíráte doplněk pro zimní nebo spíše podzimní období se můžete rozhodnout pro teplejší verze nebo naopak ty lehčí, které jsou příjemnou ochranou proti studenému větru a skvělým doplněním každodenního nebo sportovního outfitu. V nabídce je možné najít také čepice vyrobené specificky pro sportovní aktivity v náročném počasí. Ty jsou vyrobeny ze savého materiálu, který chrání proti dešti během sportování nebo procházek. 

Bambule nebo minimalistické styly 

Čepice pro ženy je možné v katalogu adidas vybírat dle vašeho vlastního stylu. Zimní čepice adidas jsou kombinací mnoha barev a stylů, včetně bambulí, které dokáží rozjasnit studený zimní den. Na čepicích nechybí ani ztělesnění značky díky ikonickému logu, které je možné najít v mnoha stylech a barvách, které budou skvěle ladit s designem samotných čepic. Kromě klasické černé jsou dámské beanie dostupné také v dalších barvách jako jsou bílá, červená nebo mnohé barevné kombinace a textury, kterými můžete ukázat svůj jedinečný styl a přitom se chránit proti nachlazení.