alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas

Dámské kšiltovky

 
[129]
Originals černá Kšiltovka Trefoil TruckerOriginals černá Kšiltovka Trefoil Trucker

Kšiltovka Trefoil Trucker

Originals

1 / 3
Strana:z 3

Dámské kšiltovky vás ochrání před sluncem

Vyrážíte sportovat za slunečného počasí? Kšiltovky vám poskytnou potřebnou ochranu před slunečními paprsky a nadměrným teplem, abyste se mohli naplno ponořit do své oblíbené fyzické aktivity. Vybrat si můžete kousek s dostatečně velkým a širokým kšiltem, aby vám ve všech směrech vyhovoval. Díky tomu budete moct sportovat i v těchto podmínkách a užijete si to naplno.

Dámské kšiltovky adidas na běhání, trénink i míčové sporty

Dámské kšiltovky adidas najdou uplatnění v případě rozmanitých druhů sportů. Vzít si ji můžete při každodenním běhu, ale i v případě, kdy se chystáte na silový trénink ve venkovním prostředí. Své uplatnění však nachází i u nejrůznějších míčových sportů, jako je například fotbal, či volejbal. Pro tyto kousky v nabídce jsou typické kvalitní materiály, přičemž některé z nich pracují s prodyšnou síťovinou. Savá měkká čelenka poté spolehlivě zachytí pot z čela, a vy se nenecháte ničím rozptýlit. Vybrané modely jsou opatřeny i speciální ochranou proti UV záření, díky čemuž vám v nich bude příjemně i v případě několikahodinového tréninku. Samozřejmostí je zadní nastavitelný pásek, prostřednictvím kterého si lze velikost kšiltovky jednoduše přizpůsobit. Užijte si veškerou zábavu a soustřeďte se na svůj výkon, aniž by vás cokoliv vyrušovalo. Kšiltovky symbolizují nepostradatelnou součást výbavy nejen na letní období. 

Bílá, černá, červená – je to jen na vás

Pořiďte si kšiltovku ve své oblíbené barvě a udělejte si radost. Jednotlivé kousky v nabídce jsou navrhovány podle posledních trendů, zároveň jsou však praktické a opatřené nejmodernějšími technologiemi. Sáhněte po kšiltovce v neutrální barvě, nebo si vyberte výraznější kousek, který na vás upozorní. Kromě typického loga adidas se u vybraných modelů můžete těšit i na loga oblíbených sportovních týmů, díky čemuž dáte ostatním jasně vědět, na čí straně stojíte. Kšiltovky kromě rozmanitých sportů oceníte i ve volném čase na běžné procházky, či cesty do města.