alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas

Pánské kožené boty

 
[463]
1 / 10
Strana:z 10

Pánské kožené boty adidas pro volný čas i sport 

Pánská kožená obuv není ideální pouze pro společenské události, právě naopak je možné jí využít pro mnoho příležitostí, jak vám to dokáže také značka adidas, která se věnuje vývoji bot již několik dekád a stále přichází s novými technologiemi, modely a styly. Pánské kožené boty v katalogu adidas najdete jak pro volnočasové aktivity a každodenní nošení, tak specifické pro sport, vybavené koženým svrškem a mnoha dalšími technologiemi, které vás během aktivity naplno podpoří. Pánské kožené boty navíc můžete vybírat podle toho, jaké aktivitě se chcete zrovna věnovat - můžete tedy vybírat boty vhodné pro trénink, na běhání, každodenní nošení a mnoho dalších příležitostí. 

Pánská kožená obuv je vybavena mnoha technologiemi 

Ať již pro sport nebo každodenní nošení, pohodlné a bezpečné boty jsou základ. Boty nesmí způsobovat žádné otlačeniny nebo nepohodlí, které se může projevit později bolestí. Pánské kožené boty adidas mají velkou péči a jsou vybaveny mnoha technologiemi, které podpoří vaše sportování a vyrobeny z měkkých materiálů, které dodávají pohodlí a přitom disponují pevnou konstrukcí, která zajistí nohu pro dokonalý sportovní zážitek. Zpevňující prvky některých modelů dodávají sebejistotu při každém kroku, odpružení navíc dodává vlnu energie. Boty je možné najít inspirované běžci, ale také vhodné pro trénink v posilovně. 

Mnohé styly pro pánské kožené boty 

Kromě toho, že je možné vybírat podle druhu aktivity je možné se zaměřit také na samotný styl bot, který dodá každému outfitu na unikátnosti. Pánská kožená obuv značky adidas je dostupná napříč mnoha limitovanými edicemi a ikonickými modely, které disponují koženým svrškem, ale také tím semišovým. Vybírat je tak možné z mnoha provedení, a to jak stylů, tak barev. Ikonické 3-Stripes a logo adidas najdete na botách ve světlých, tmavých, ale také více barevně bohatých vzorech. Mnohé modely jsou inspirované klasickou běžeckou obuví, jiné naopak nesmrtelnými modely adidas, které je možné znát z historie značky.