alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Přeskočit na hlavní obsah
adidas

Dámské běžecké mikiny

 
[7]

Zlepši svůj výkon v dámské běžecké mikině

Pomůžeme ti se soustředit na běh a jenom na něj až budeš příště lítat přírodou či na páse. Naše mikiny tě zahřejí jak v interiéru, tak i v exteriéru a dopřejí ti hebký pocit tepla i v chladnějším počasí, aby se tvé svaly nedostaly po běhu do šoku. Dopřej své pokožce na dotek příjemný materiál a svým svalům potřebné prohřátí během většího fyzického nasazení. Funkční materiály často vyrábíme z recyklovaných materiálů, který, je například Primegreen, takže se s námi můžeš proběhnout i k lepšímu životnímu prostředí.

Moderní designy pro všechny dámy, to jsou dámské běžecké mikiny

Dámské běžecké mikiny si můžeš užít nejen při běhu, pochopitelně, ale i v každodenním životě. Ale rádi ti vysvětlíme, proč právě při zvýšené fyzické aktivitě se tyto mikiny vyplatí. Přeci jen se jedná o mikiny šité z funkčních materiálů. To znamená, že jejich všechny funkce jsou využity nejvíce při pohybu. Například materiál zvaný AEROREADY z tebe vysaje všechny kapky potu, aby ses vždy cítila v suchu a pohodlí. Díky různým střihům si můžeš vybírat mikiny k různým outfitům a nakonec si vybírat i podle designům.

Zaběhni si až do vesmíru

Díky spolupracím s různými brandy můžeme vytvářet jedinečné modely, které vynikají nejen svým vzhledem, ale také zpracováním. Třeba takový vesmírný model si nesmíš nechat ujít. Prohlédni si nabídku pořádně a rozhodni se, zda chceš dámskou běžeckou mikinu s kapucí nebo bez. Také si prohlédni všechny možné kapsy. Některé jsou i na zip, aby ti schované drobnosti při běhu nevypadly. Další věci potřebné k udržení modelu v nejlepším stavu co nejdéle jsou již popsané u každého zvlášť, ale většinou počítej s tím, že funkční materiály do sušičky nepatří, pokud ano, pak na nejnižší stupeň. A nezapomeň, že svůj look můžeš vždy doladit skvělými legínami. Pokud mají vysoký pas, tak se budou náramně hodit ke zkráceným mikinám.