alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
DORUČENÍ ZDARMA NAD 700 KČ A VRÁCENÍ ZBOŽÍ DO 60 DNÍ
Svět adidas, všechny sporty a styly
adidas

Sportovní bundy a kabáty dámské

 
[198]
Rozsah velikostí
Cena
999 Kč - 8 999 Kč
9998999
1 / 5
Strana:z 5

Počasí tě nepřekvapí, aneb sportovní bundy a kabáty dámské

Znáš to moc dobře. Chystáš se plnit svůj tréninkový plán a vše vychází, až na počasí. Máš na výběr dvě možnosti, buďto trénink odložíš na neurčito nebo zkrátka půjdeš i před často nevyzpytatelné počasí. Přesně v tomto ohledu ti pomohou sportovní bundy a kabáty dámské. Přichází totiž s maximální voděoolností, aby ti mohly zajistit sucho i za průtrže mračen. Nabízí i další využitelné aspekty, které se odvíjí zejména od použití kvalitních materiálů. Ať už jde o polyester nebo nylon, v obou případech se můžeš těšit z důrazu na ekologii v podobě recyklovaní. Přestaň se vymlouvat na počasí a zaber i v nepřízni. Sportovní bunda dámská je tu pro každý moment, kdy budeš potřebovat chránit proti vnějším vlivům. 

Sportovní bunda dámská se postará o vítr, déšť i sníh

Od sportovní bundy toho musíš chtít přirozeně hodně. Musí tě v zimě zahřát a při dešti zachovat v suchu. V obou těchto vlastnostech sportovní bundy adidas naprosto vynikají. Zároveň ti nabídnou i ochranu proti mrazu, díky kvalitní vycpávce z kachního peří. Vše má svůj účel a dámské sportovní bundy jsou toho příkladem. Užiješ si je během letních přeháněk i bouřek a sáhneš po nich i na jaře nebo na podzim. V zimních měsících ti pomohou specifické dámské kabáty adidas, které se těší vysoké výhřevnosti a to při naprosté volnosti pohybu. Dělej, co máš ráda, bez zbytečného omezování ze strany outfitu. Vyzkoušej ryze sportovní bundy adidas.

Nabídka, co potěší i náročné

Chystáš se nakoupit nové dámské sportovní bundy a kabáty? Pak rozhodně zvaž, na co je budeš využívat. Každá bunda se totiž může lišit v závislosti na tom, pro jaký sport je vyvinuta.  Jakmile se dostaneš přes tento krok, vyber si střih a také preferovaný styl. Může se ti líbit například Softshell nebo více pevné kabáty. Pak už zbývá čistě zvolit, co nejlépe reprezentující barevnou kombinaci. Na výběr ti jich adidas dá vskutku mnoho. Od jednobarevných, až po výrazné několikabarevné vzory. Vyber si sama, podle toho, co se ti bude líbit. Sportovní bundy adidas s tebou udrží krok kdykoliv a kdekoliv.