alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Kopačky lisokolíky

 
[11]
Vyber si ty správné kopačky lisokolíky podle svých potřeb. Tvé fotbalové umění podpoří revoluční technologie a promyšlený design podešve i svršku. Získej rychlost a zároveň stabilitu pro bezchybnou hru s míčem.

S kopačkami lisokolíky adidas získáš všestranné obutí

Kopačky lisokolíky vznikly na přání hráčů, kteří museli původně volit mezi lisovkami na tvrdý nebo kolíky na měkčí nebo podmáčený povrch. Teď máš na výběr novější typ obutí, který v sobě propojuje vlastnosti kovových kolíků s lisovanými špunty a dovolí ti využít výhod různých povrchů ve svůj prospěch. Díky kovovým špuntům získáš na přírodním i umělém trávníku více stability – kolík se zaboří do země a umožní ti lepší záběr. Na druhou stranu si zachováš tolik žádoucí rychlost, obratnost u a budeš hrát v maximálním pohodlí. Svršek Zone Skin s různě vroubkovanými zónami tě podpoří v dokonalém zpracování míče. Podešev z TPU se přizpůsobí různým terénům a zaručí dobrou přilnavost.

S kopačkami adidas Multi Ground jsi vítěz

adidas má na výběr správné univerzální kopačky Multi Ground pro všechny. Ať jsi profesionál, nadšený amatérský fotbalista, nebo s fotbalem teprve začínáš ve svém prvním fotbalovém oddíle, kopačky lisokolíky se ti budou hodit. Využiješ je opravdu všude. Lehký svršek ti nebude bránit v rozletu a podpoří maximální rychlost. Díky šněrování a strečovému límci a jazyku se bota perfektně přizpůsobí tvaru nohy a zároveň se snadno obouvá. Gumové kontaktní zóny ti pomůžou stát se mistrem práce s míčem.

K dobrému výkonu pomáhá i dobrý pocit a vyladěný styl

Tvé sebevědomí a herní výkon posílí i pocit, že ve svých kopačkách lisokolíkách vypadáš opravdu stylově. Vyber si z nabídky originálních designů a barevných kombinací a vylaď si svou fotbalovou výbavu k dokonalosti. V dobře vybraných botách se blýskneš skvělou kličkou a udržíš míč pod kontrolou s překvapivou lehkostí. Kopačky adidas ti dovolí soustředit se plně na hru a dát do tréninku nebo do zápasu všechnu svoji energii, nadšení i fotbalové dovednosti.