alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
DORUČENÍ ZDARMA NAD 700 KČ A VRÁCENÍ ZBOŽÍ DO 60 DNÍ
Svět adidas, všechny sporty a styly
adidas

Funkční Pradlo · Fotbal

 
[7]

Fotbalové funkční prádlo

Mimika druhé pokožky ve fotbalovém funkčním prádle od adidas

Pořiď si novou vrstvu pokožky na tělo, kterou bude fotbalové funkční prádlo. Nabízíme ti doslova několik favoritů, kteří napodobují pokožku, jak nejlépe umí, a disponují hned několika zajímavými funkcemi díky našim inovativním technologiím. Díky nim se snažíme neustále zdokonalovat. A rozhodně jsme s nimi k tak základním kouskům v šatníku nešetřili. V této lehce fotbalové sekci najdeš modely jak pro muže, tak pro ženy. Všechny modely jsou obohacené nejen funkcemi, ale i sportovními, či uměleckými designy. Grafici a umělci se vyhráli na všech našich výrobcích, ale u některých obzvlášť. A proto, jestli chceš neotřelý způsob jak zaujmout, pak nevynech legíny s batikovanými náznaky designu. 

Buď alfou v alphaskin s fotbalovým funkčním prádlem

Alphaskin technologie právě zajišťuje dokonalé přilnutí k pokožce. Tato zvláštní mimika ti poskytne pocit pohodlí. Nebudeš se starat o volné oblečení. Ani o to, že se ti vyhrnují nohavice, či natahuje kůže. Většinou šijeme s vysokým pasem, takže celý materiál působí navíc i kompresně. Budeš se cítit ready a alfou ve všech legínách v sekci fotbalového funkčního prádla, jelikož se staráme o to, aby tvé tělo bylo v případě potřeby zpevněno, jak jen to jde.

V chladu i v teple

Technologie použité při výrobě těchto funkčních fotbalových prádel tě možná překvapí. Pokud naše látky již znáš, pak musíš vědět, že modernizací a inovacemi jsme nešetřili ani zde. Máme tu modely, které se hodí i do chladného počasí. Díky technologii COLD.RDY si užiješ nejeden trénink venku a ujišťujeme tě, že ti nebude zima. Příjemně tě zahřeje nejen na těle, ale i na duši, jelikož je vyráběn z recyklovaného materiálu. Pak zde máme ochlazující materiál, který tě udrží zaručeně v suchu v teplém počasí. Do teplého počasí je nutno dodat, že máme dlouhé i krátké legíny, které mají chytře zabudovanou UV ochranu. Jsou navržené z recyklovaného materiálu také, a chrání tím oceány. S odolností vůči zápachům jsme nešetřili a díky technologii Polygiene budeš mít vždy zaručený pocit svěžesti.