alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Fotbalové tepláky

 
[148]
Pohodlné, stylové a ideální, to jsou fotbalové tepláky od značky adidas, které je možné využívat pro celou řadu různých aktivit, a to od fandění, procházek až po pohodlné domácí nošení.
1 / 4
Strana:z 4

Fotbalové tepláky z nabídky adidas

Vybavit se něčím pohodlným na fandění, díky čemuž bude možné ukázat barvy oblíbeného klubu nebo si zápas užít pohodlně u televize a přitom stylově, k tomu mohou pomoci fotbalové tepláky z katalogu adidas. Tato různorodá nabídka obsahuje kousky, které poskytnout dokonalé pohodlí, jsou vyrobené z různých funkčních materiálů, ale také nepostrádají unikátní vzhled a styl adidas, včetně typických prvků značky. Zatímco některé kousky jsou skvělé na volný čas, jiné tepláky jsou ideální například na trénink a maximálně dokáží podpořit výkon také během fyzicky náročných aktivit, díky svému unikátnímu provedení.

Tepláky na fotbal a další aktivity

Tepláky od značky adidas je možné využívat pro nejrůznější sportovní, fyzické nebo volnočasové aktivity také díky mnoha patentovaným materiálům a technologiím, kterých je během jejich výroby a vývoje využíváno. Tepláky na fotbal je tak možné najít v provedení z materiálu, který udrží v suchu iu během těch nejnáročnějších aktivit. Některé modely jsou zároveň vybaveny zipem u kotníků, je tak možné zvýšit pohodlí nebo ukázat, jak to skutečně hráč umí s míčem ve větších detailech. Pohodlný materiál je možné zvolit pro fotbalové tepláky v těsném nebo volném střihu a dodat si tak na extra pohodlí, ale také prodyšnosti.

Tepláky v nejrůznějších stylech a barvách

Inspirované duhovými barvami, barvami slavných fotbalových klubů nebo unikátními kombinacemi, které přitáhnou nejeden pohled. Oblečení v nabídce značky adidas jsou opravdu různorodé a díky tomu si zde dokáže vybrat naprosto každý. Díky unikátním prvkům adidas, jako jsou Trefoil nebo 3-Stripes je možné doplnit každý outfit ve velkém stylu. A právě styl pro tepláky na fotbal může být stejně různorodý. Některé jsou inspirované klasikou z počátků této značky, jiné naopak moderním druhem střihu, který nosí nejslavnější fotbalisti a fotbalistky světa. Teplákům nechybí ani trocha extravagance nebo naopak minimalismu, výběr podle vlastních preferencí je vždy k dispozici.