alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas

Vybavení pro brankáře

 
[25]

Jak vybrat vybavení pro brankáře

Základní funkcí brankářské výstroje je ochránit hráče od bolesti po zásahu míčem a také ho ochránit před případným zraněním. V současné době je na výběr z mnoha materiálů, technologií a variant a každý si určitě najde to, co mu vyhovuje nejvíce. Součástí vybavení pro brankáře je brankářská maska, různé vesty a chrániče, brankářské dresy a kalhoty a také brankářské rukavice. Velmi důležité je vybrat správnou velikost. Vybavení pro brankáře se vyrábí jak pro děti, tak pro dospělé. Brankář by se měl při hře cítit pohodlně, bezpečně a jeho vybavení by mu mělo umožnit nezbytnou volnost pohybu.

Rukavice jsou nedílnou součástí vybavení pro brankáře

Výběr správných brankářských rukavic je velmi individuální záležitost. V brance lze samozřejmě chytat i bez rukavic, nicméně brankářské rukavice jako součást vybavení pro brankáře nabírají na popularitě. Na trhu jsou k dostání různé varianty, ze kterých si každý určitě vybere. Brankářské rukavice slouží jako ochrana rukou při hře. Rukavice mohou být opatřeny výztuží nebo mohou být velmi tenké. Rukavice s výztuží mají za úkol co nejvíce ochránit ruce brankáře, u tenkých rukavic bez výztuže je důležité, aby rukavice dobře odvětrávala a sloužila jako taková druhá kůže na ruce.

Vyber si vybavení pro brankáře adidas

Při výrobě brankářských rukavic adidas využívá moderní technologie a materiály. Rukavice mohou být opatřeny výztuhami prstové části. U zápěstí mohou mít pásek, kterým si rukavice stáhneš tak, jak potřebuješ. Silné a přilnavé materiály použité v oblasti dlaní zajistí, že budeš dobře chytat a vyrážet míč. Rukavice jsou na nejvíce citlivých místech prodyšné, například v oblasti manžety, takže se budeš během hry cítit komfortně. Brankářské rukavice s lehkou konstrukcí a pružným hřbetem ze síťoviny ti poskytnou pohodlí.  Díky praktickému zapínání se ti budou dobře navlékat. Po hře můžeš rukavice jednoduše přeprat v ruce a připravit si tak součást svého vybavení pro brankáře na další zápas.