alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Fotbalové bundy

 
[173]
Fotbalové bundy jsou důležitým doplňkem pro všechny hráče a milovníky fotbalu, zejména během sezón s nevyzpytatelným počasím. Bundy dokonale chrání a podpoří během všech aktivit
1 / 4
Strana:z 4

Fotbalové bundy pro všechny příležitosti

Fotbalové bundy jsou ideálním doplňkem do počasí, které je chladnější nebo nepředvídatelné a díky tomu hráče nikdy nezaskočí. Tyto bundy však není nutné využívat pouze mezi fotbalisty a fotbalistkami, jejich použití je různorodé a ideální také pro všechny ostatní sportovní a outdoorové aktivity, jako jsou túry, basketbal, výlety nebo jakékoliv jiné sporty. Z široké nabídky značky adidas si vyberou jak muži, tak ženy. Bundy jsou dostupné v různých velikostech, barevných provedeních a stylech, které definují značku adidas, jejíž bundy využívají mnozí profesionální sportovci, mezi které se můžete přidat.

Bundy na fotbal a jejich technologie

Pro značku adidas je typický neustálý vývoj nových materiálů a provedení ve výrobě, díky kterým bundy na fotbal poskytují ještě více podpory, ochrany a opory pro všechny hráče, ať už během sportu nebo každodenního nošení. Je možné vybírat například bundy disponující zateplením pro opravdu chladné dny, jiné modely disponují vysokým límcem, který dokonale chrání před chladem. Pro ještě chladnější dny je možné najít dámské a pánské bundy adidas z kachního peří, které zahřejí i v tom největším chladu. Bundy však nejsou pouze do chladných dnů, je možné najít také fotbalové bundy pro jarní a letní období, ty jsou často šité na tělo a s technologií vysoké absorpce pro pohodlí během fyzických aktivit.

Bundy v různých stylech, designech a barvách

V katalogu adidas je možné najít fotbalové bundy v nejrůznějších stylech pro muže a ženy všech věkových kategorií. Bunda na fotbal jsou dostupné v klasickém jednobarevném provedení, například v černé, bílé, modré nebo červené barvě, ale také v kombinaci různých barev a stylů. Je možné si vybrat futuristický, moderní nebo klasický vzhled adidas, jako jsou bundy inspirované slavnými modely z devadesátých let, doplněných o 3-Stripes v různých designech.