alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas

Pánské rukavice

 
[49]

Pánské sportovní rukavice, se kterými můžeš hravě vypilovat svou techniku. Předností rukavic adidas jsou odolné konstrukce, savé a prodyšné tkaniny a funkční prvky. Vyber si model na fotbal, box či posilování.

Cena
389 Kč - 4 699 Kč
3894699
1 / 2
Strana:z 2

Zapomeň na omrzliny a otlaky, pánské rukavice tě ochrání

Znáš to moc dobře. Celé tělo se ti během sportovní aktivity povede zahřát, ale konce prstů stále nepříjemně zebou. Právě pro tyto chvíle nepohody oceníš pánské rukavice adidas. Ve stylu tě nejen zahřejí a umožní pokračovat naplno ve sportu, který tolik miluješ. V nabídce adidas totiž najdeš také rukavice, které tě ubrání otlakům v posilovně, potažmo rukavice, které oceníš ve fotbalové brance. Ať už tápeš po jakýchkoliv, můžeš se těšit na vysokou kvalitu materiálů, které kromě pevnosti a poddajnosti myslí také na přírodu okolo. Pánské rukavice jsou tu od toho, aby ti umožnily, co možná nejlepší výkon, ať už jsou podmínky jakékoliv. Začni si plnit své sny naplno bez zbytečných kompromisů.

Rukavice pánské, co naplní tvé náročné požadavky

Ve fotbalové brance potřebuješ maximální cit a přilnavost. Během cvičení v posilovně oceníš úzké polstrování, které tě zbaví otlaků a zároveň umožní maximální sílu úchopu. V zimě zase potřebuješ pánské rukavice, co budou naplno hřát, ale nikterak neomezí pohyb prstů. Nároky jsou vysoké, ale adidas s nimi počítá. Konečně se ti tak dostane plně kvalitního a použitelného řešení pro každý z tvých požadavků. Můžeš se těšit z pohodlí i z ikonických 3-Stripes, které všem tvým protihráčům dají najevo, jaké sportovní komunity jsi členem. Vyběhni na hřiště nebo jen tak do parku v maximálním soustředění na výkon. O nic jiného přeci nejde.

Stylová nabídka i pro náročné

Během výběru nezapomeň naplno zohlednit, pro jaký účel pánské rukavice hledáš. Vyber si podle svého oblíbeného sportu a následně přejdi k designům. Nabídka adidas ti ukáže velkou paletu barev a vzorů. Začít můžeš od jednoduchých jednobarevných, až po velmi výrazné barevné kombinace. Rozhodně nezapomeň věnovat pozornost velikostem, ať ti mohou rukavice nabídnout co možná největší pohodlí. Konec konců záleží jen na tobě, kterým rukavicím adidas dáš přednost. Máš vybráno?