alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Černé kopačky

 
[65]
1 / 2
Strana:z 2

Černé kopačky adidas zlepší vaši hru

Základem úspěšné hry fotbalistů je jejich psychická pohoda. I proto se potřebují obléknout a obout na hřiště tak, aby se cítili maximálně pohodlně a mohli se tak soustředit jen na práci s míčem a svoji hru. Vybírají si tak kopačky adidas, které vedle moderního a originálního designu přinášejí i užitečné funkční vlastnosti.

Černé fotbalové boty adidas mají rozšířenou kontaktní zónu

Vyladit svůj herní outfit do posledního detailu se snaží nejeden z profesionálních i amatérských hráčů. Na hřišti sice oblékají stejný dres jako jejich deset spoluhráčů, čistě na každém z nich je ale výběr kopaček. Značku adidas si vybírají ti fotbalisté, kteří od svých kopaček očekávají nejen moderní a stylový vzhled, ale také užitečné funkční vlastnosti. Základem je pevná a pružná podešev s kolíky doplněná o mezipodešev s odpružením. Pevná špička a textilní svršek musí dokonale obepnout chodidlo, abyste měli dostatek citu a dokázali precizně zpracovat míč. Tomu napomáhá i rozšířená kontaktní zóna. Pro lepší zpevnění a bezpečnost adidas také vyrábí vyšší černé kopačky, které dosahují až ke kotníkům, a tak je chrání před úrazem. Tkaničky mají nejen praktickou, ale i estetickou funkci.

Design kopaček pomáhá zapamatovat si hráče na hřišti

Černé fotbalové boty adidas najdete v nabídce tohoto světového výrobce sportovního oblečení, obuvi a doplňků v mnoha podobách a designech. K černé barvě lze totiž přidat jakoukoli jinou barvu a získat tak originální a jedinečné boty, které vás odliší od ostatních spoluhráčů. Navíc černé kopačky adidas zdobí některý z charakteristických symbolů tohoto výrobce, tedy ikonické 3-Stripes umístěné po bocích botů, dále logo nebo Trefoil.Při výběru nových fotbalových bot popusťte uzdu svojí fantazie a nebojte se barev. Černá představuje skvělý základ pro kontrastní kombinace s pestrými barvami, díky kterým si vás zapamatují všichni fanoušci i trenéři ostatních týmů. A vy si užijete dokonalý zážitek ze hry.