alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Přeskočit na hlavní obsah
adidas

Pochopili jsme, že je možné vyrábět produkty, které jsou tím nejlepším pro sportovce i pro planetu. Vyrábíme tedy produkty z recyklovaných materiálů, produkty, které se dají recyklovat, a vyvíjíme nové produkty z přírodních materiálů. Chceme, aby celý svět pochopil, že existují možnosti, jak skoncovat s plastovým odpadem, aby naše planeta zůstala dobrým místem k životu.

Řešením jsou inovace

Do roku 2024 nahradíme nový polyester v maximální možné míře recyklovaným polyesterem. Do roku 2025 bude 9 z 10 našich produktů obsahovat udržitelné materiály.

NOVÝ PŘÍSTUP, NOVÉ MATERIÁLY

Měníme přístup. Rozšiřujeme spektrum standardně používaných materiálů o recyklované a přírodní materiály. Hledáme nové udržitelnější způsoby jejich výroby a zpracování. Příkladem takového materiálu je Parley Ocean Plastic.
ZJISTI VÍC

MĚNÍME POSTUPY

Měníme způsob naší práce. Chceme přinášet nové technologie a služby, díky kterým budou naše produkty lidem sloužit déle. Takovým příkladem je i program Made to be Remade. S tvojí pomocí můžeme snížit množství odpadu. Nabízíme produkty, které se dají opětovně recyklovat. Už žádné vyhazování. Až model unosíš, vrať nám ho zpátky.
ZJISTI VÍC

SNIŽUJEME EMISE

Abychom dokázali snížit naši uhlíkovou stopu, musíme ji měřit. Souhrnné výsledky měření uhlíkové stopy netajíme. Uváděné údaje zahrnují celý životní cyklus produktu. Ve spolupráci se značkou Allbirds jsme vytvořili první funkční běžeckou obuv, u které jsou emise CO2 nižší než 3 kg/pár.
ZJISTI VÍC
A group of people running in Parley clothes. An adidas recycled shoe in the foreground

Přidej se k boji s plastovým odpadem

I tvoje volba může mít pozitivní vliv na množství plastového odpadu.

JSME V TOM SPOLU

Spolupracujeme v zájmu naší budoucnosti. Představujeme naše partnery.