alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Boty na cross trénink

 
[8]

Spolehlivé boty na cross trénink, které boří váhové limity

Nemůžeš se dočkat, až se znovu pokusíš zvednout svůj osobní rekord? Zkus se protentokrát vybavit obuví, která tě podrží. V čem boty na cross trénink adidas vynikají? Nabízí jednoduchý design, jehož hlavním posláním je nabídnout co nejpraktičtější botu, ideální pro vzpěrače a další velmi aktivní sportovce, kterým záleží na jistotě v kontaktu s podložkou. Boty jsou vybaveny odolnou podešví Adiwear, která udrží tvou nohu v bezpečí i když něco náhodou nevyjde. Podobný úkol nese také lehká mezipodešev z EVA. Nabízí pružnou špičku a také otevřenou svrchní část obuvi pro co možná největší odlehčení. Co se týče stability a vůbec kontroly nohy během cvičení, můžeš vyzkoušet botu s integrovanou ponožkou nebo vsadit na technologii Torsion System.

Boty na cross trénink co ani neucítíš

Stejně jako pánské boty na cross trénink i dámské boty na cross trénink nabízí lehkou konstrukci, která se stará, o co nejlepší pocit z užívání. Nezáleží na tom, jestli s sebou boty vezmeš na workoutové hřiště nebo jim naložíš ve své oblíbené tělocvičně. Jsou připravené zvládat náročné výzvy a podrží tě, ať už se rozhodneš vyzkoušet jakýkoliv cvik. Nezbývá tak nic jiného, než se plně soustředit na cvik a jeho techniku. Cross training boty adidas se postarají o pevné zafixování chodidla – nepodjedou.

Výkon bez jakýchkoliv hranic

Boty na cross trénink ti konečně umožní volnost, kterou si už dlouhou dobu přeješ. Stačí do nich vplout se správnými ponožkami a užít si trénink bez zábran. Jak se starat o pánské boty na cross trénink? Není nic jednoduššího. Doporučujeme pořídit sprej do obuvi, kterým bota dostane pokaždé nový dech. Stejně jako dámské boty na cross trénink je ale můžeš i s trochou citu hodit do pračky. Není tak potřeba zdlouhavě boty otírat, díky výborné prodyšnosti a kvalitě materiálů uschnou do druhého dne. Ostatně si to pojď zkusit!