alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas

Rugby

 
[55]
1 / 2
Strana:z 2

Rugby vybavení adidas tě podrží, abys to mohl položit!

Rugby je úžasná týmová hra, která vytváří ragbyová kamarádství na celý život. Vychovává k odvaze, statečnosti a smyslu pro čestný boj. Je to hra pro každý typ postavy a adidas vytvořil pro její hráče vybavení pro rugby, které zahrnuje kopačky, dresy a dalších doplňky. Jsou vyvinuty tak, aby ustály vysoké tempo a fyzické střety v této nejkolektivnější hře. Na své si přijdou i fanoušci.

Dynamický pohyb v ragby nebyl nikdy snadnější

Rugby je sportem pro každou generaci a není překvapením, že ragbisté zůstávají aktivní až do vysokého věku. Každý hráč rugby má na hřišti svůj úkol, a tím pádem i svůj herní styl. Hráč může míč nosit, přihrávat rukama i nohama a jedno z nejdůležitějších ragbyových vybavení jsou určitě pevné a pružné kopačky. Vyvinuli jsme ideální obuv pro dynamický pohyb na měkkém povrchu, která má pouze lehkou podešev pro stabilitu a přilnavost i na mokrém hřišti. S kopačkami pro rugby bude rychlost vaší předností. Úpletový svršek skvěle obepne každý tvar nohy, což je klíčové pro dosažení zrychlení při vybojování míče. Na tvrdou hru soupeřů adidas myslel i u ochranné helmy, která prošla náročnými testy, aby tě ochránila i při těch nejtvrdších nárazech.

Rugby jako vášeň

Ať už jsi hráčem nebo fanouškem, rugby je dozajista tím typem sportu, který ti přinese vášeň na celý život. Pro každodenní trénink určitě oceníš z našeho vybavení pro rugby nabídku triček a mikin inspirovanou domácím dresem pro Světový pohár v rugby. Trička z recyklovaného polyesteru nejen šetří zdroje a pomáhají snižovat emise, ale také rychle schnou a dokonale doplní tvůj sebevědomý vzhled. Miluješ tuto emocemi nabitou hru, ve které se musí jeden spolehnout na druhého, jako fanoušek? Pořiď si na zápasy ragbyový dres s bílým límcem. Jeho rovný střih s širším trupem ti perfektně vytvaruje postavu. A možná tě inspiruje k tomu, aby sis i ty jednou vyzkoušel tuhle královskou hru, ve které hlavní roli hraje přátelství a týmová spolupráce.