alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas

Děti · UltraBoost

 
[14]

adidas Ultraboost dětské – super boty pro aktivní děti

Modely adidas Ultraboost představují výjimečnou kolekci, kterou jsme chtěli oslovit běžce všech věkových kategorií a zaměření. Responzivní odpružení a flexibilní podešev jsou výsledkem pečlivého výzkumu a vývoje. Hranice mezi běžeckou a běžnou botou je v dnešní době tak tenká, že je důležité vytvořit obuv, která v sobě bude spojovat vlastnosti obou kategorií. Dětské boty adidas Ultraboost sedí jako ponožky. Pevné šněrování bezpečně zpevňuje nohu a prvotřídní materiály zaručují nevídané pohodlí při každém pohybu. Nejnovější verze Ultraboost 21 posouvá všechny tyto vlastnosti ještě dále a nabízí zatím největší návratnost energie ve své kategorii. Je to model, který každé dítě uchvátí nejen svým designem, ale i neuvěřitelným pohodlím.

Co se skrývá v modelech Ultraboost pro děti

Absolutní pohodlí a maximální návratnost vynaložené energie - přesně to přináší kolekce Ultraboost. Na svršek používáme speciální tkaninu Primeknit, která příjemně obepíná nohu. Důmyslný design boty je sestaven tak, aby zpevňoval nohu, ale neomezoval přitom její flexibilitu. Konstrukce paty podporuje přirozený pohyb lidské paty při došlapu. Zároveň napomáhá optimálnímu rozložení tlaku v botě. Jistý došlap umožňuje stabilizační prvek Torsion System. V mezipodešvi jsme integrovali unikátní technologii Boost, která vrací zpět vynaloženou energii. Ultraboost je obuv, která přináší jistotu, bezpečí, stabilitu a rovnováhu na každém kroku.

Energie kolem Ultraboost 21

Boty adidas Ultraboost 21 posouvají návratnost energie při pohybu na ještě vyšší úroveň. Jednotku Boost jsme zvětšili o 6 % a nyní z ní na každém kroku doslova září energie. Stabilní došlap podporuje prvek adidas LEP, který vznikl přepracováním elementu Torsion System. Primeknit+ je nový svršek, který je vyroben z našeho vysoce funkčního recyklovaného materiálu Primeblue, který obsahuje minimálně 50 % příze Parley Ocean Plastic. Poznej mimořádné schopnosti nových Ultraboost pro děti. Připrav se na to, že tyhle boty překonají všechna očekávání.