alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
ADIDAS X PARLEY
We're on a mission to help end plastic waste. And this is a fight we can’t lose.

„Prostřednictvím naší spolupráce s organizací Parley for the Oceans chceme inspirovat a motivovat celou generaci k tomu, aby se aktivně podílela na budování lepší budoucnosti pro naši planetu. Sportovcům z celého světa pomáháme měnit věci k lepšímu. Aby se něco skutečně změnilo, je třeba zapojit celý svět. Pomoz nám skoncovat s plastovým odpadem. Tento boj nemůžeme prohrát.“

Podívej se, jak adidas a Parley for the Oceans spojily síly, aby pomocí sportu přispěly k boji s plastovým odpadem. Našim cílem je zbavit planetu plastů – k naší iniciativě #runfortheoceans se přidaly miliony lidí.
V 2. epizodě Mise za naše oceány se dozvíš, jak globální hnutí pomáhá chránit oceány tím, že sbírá plastový odpad z pobřeží a přeměňuje ho na špičkové produkty.
Ve 3. epizodě Mise za naše oceány představíme mladé lídry, nadšence a tvůrce z celého světa, kteří spojili své síly a společně hledají řešení, jak skoncovat s plastovým odpadem a chránit naše oceány.