alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-deliveryusp-free-returnsarrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
DORUČENÍ ZDARMA NAD 700 KČ A VRÁCENÍ ZBOŽÍ DO 100 DNÍ
Svět adidas, všechny sporty a styly
adidas

Hokejové dresy

 
[9]

Zkus speciální hokejové dresy pro lepší pocit

Připravuješ se na zápas nebo trénink v pozemním hokeji nebo florbalu? Určitě nepodceňuj svou výbavu, protože při rychlé hře na doraz se počítá každý detail. Navrhli jsme sérii triček určenou speciálně pro pozemní hokej. Propustný materiál zaručí vynikající odvádění potu od těla i v létě při vysokých teplotách. Díky propustné tkanině mock eylet se redukuje nepříjemný pocit "přilepeného" trička na těle. Protože se chceš soustředit na hru, ne na neustálé upravování oblečení během zápasu. Po pořádném zápřahu stačí vyprat tričko adidas ve studené vodě. Díky pokročilému materiálu budou hokejové dresy brzo zase připravené na maximální výkon. Kontrukce FreeLift Pattern zabrání tomu, aby se tričko zbytečně vyhrnovalo při rychlé práci rukou na hokejce. Při hokeji přitom nemusíš zapomínat ani na styl. Oblečení určené na hokej se vyrábí v široké škále barev a tvarů, od základních barev až po výrazné vzory s typickým logem adidas. Protože adidas není jenom odznak nebo logo, adidas je životní styl, který chceš dát najevo.

Volný pohyb v hokejovém dresu pro lepší výkon

Hokejové dresy nesmí nikdy překážet při rychlé změně směru nebo krátkých přihrávkách. Konstrukce trika zaručuje, že budeš mít dostatek volného prostoru pro pohyb ramen i paží. Triko tě nebude nikde zbytečně škrtit nebo omezovat. Zvláštní péči jsme take věnovali návrhu švů, protože dobře víme, jak mohou být odřeniny po dlouhém tréninku nepříjemné – hlavně ve sprše. Jsi zkušený ligový hráč hokeje, který pro tento sport žije? Díky hodnotám adidas podporujeme každého sportovce, který na sobě chce pracovat. Tato trika se ale nehodí jenom na hru s hokejkou. Chceš zapracovat na své kondici a chodíš do posilovny? Na bench pressu určitě oceníš volnou konstrukci, která tě nebude škrtit kolem ramen při pokládání velké činky na hruď. Při běhání na pásu ti triko zaručí volný pohyb rukou kolem těla a pomáhá zabraňovat zbytečnému přehřání.