alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Přeskočit na hlavní obsah
adidas

Dětské chrániče na fotbal

 
[1]

Dětské chrániče pro mladé hráče slouží jako ideální ochrana během zápasů a tréninků, s podporou předních technologií značky adidas, krerých mohou hráči využívat naplno a zvýšit tak kvalitu své hry.

Fotbalové chrániče pro děti l od značky adidas

Pro malé fotbalisty, kteří jsou plní nadšení do této hry je zejména důležité chránit jejich zdraví, a to je možné zejména díky produktům, jako jsou chrániče na fotbal nebo jiné části těla. Chrániče značky adidas jsou dostupné pro všechny věkové kategorie, a to jak pro dospělé hráče, tak pro dětské hráče. Díky konstrukci přizpůsobené dětské formě je chráněna nejen holeň dětského hráče, ale také kotníky, což je velmi důležité pro bezpečnost během hraní. Ty dokonale tlumí nárazy a umožňují bezpečné hraní bez výrazného omezení v pohybu. Fotbalové chrániče pro děti značky adidas je možné najít v různých provedeních, velikostech, ale použitých materiálech.

Sebevědomá hra a dětské fotbalové chrániče

Aby bylo možné hrát s opravdovým sebevědomím a nadšením profesionálního hráče, je nutná dobrá fotbalová výbava, kterou si mohou děti vzít na hřiště a který je vtáhne do hry a zároveň nadchne. Proto adidas využívá moderních technologií pro podporu mladých hráčů a jejich bezpečnosti. Mezi tyto technologie patří pevná výztuž s patentovanou adidas technologií pro ochranu holeně během hry. Díky nastavitelným páskům a ochraně kotníků je možné zajistit bezpečnou hru, bez ohledu na věk nebo sílu kotníků, vše jde krásně nastavit. Dětské chrániče na fotbal disponují páskem s technologií suchého zipu, takže si to děti mohou jednoduše nastavit nebo upravit sami. Polypropylenový materiál je patří mezi hlavní složky pro dětské fotbalové chrániče, doplněné o TPR a pevný štít pro efektivní tlumení míčů přes dětské chrániče na fotbal.

Chrániče na fotbal, které zazáří

Krásná výbava, které si všimne každý, to je nedílnou součástí týmového sportu, jako je fotbal. Přes adidas kolekci je možné zkompletovat vzhled na hřišti v různých barvách, podle vlastních preferencí nebo ostatních částí dresu a výbavy mladého fotbalisty nebo fotbalistky. To jsou zkrátka dětské fotbalové chrániče, které podpoří každého malého sportovce. V současné době je možné najít například stylové černé provedení s barevnými detaily, jako jsou jasné fosforové nebo pastelové barvy. Díky krásným stylovým designům je navíc možné kombinovat s dresy a dalším oblečením a vytvořit tak dokonalý outfit. Dětské fotbalové chrániče je důležité navlhčit vlažnou vodou a to zejména pěnu, která se na nich nachází pro nejlepší možné použití.