alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Fotbalové dresy pro malé děti

 
[131]
Fotbalové dresy pro malé děti jsou speciálně navrženy pro ty nejmenší fotbalisty. Padnoucí střihy jsou doplněny funkčními materiály pro spolehlivý odvod vlhkosti. A prodyšné provedení umožní tělu dýchat při každé zátěži.
1 / 3
Strana:z 3

Fotbalové dresy pro malé děti, aby mohly na hřiště vyrazit bez obav

Fotbalové dresy pro děti adidas jsou navrženy tak, aby v nich mladí hráči mohli klidně dosahovat i velkých výkonů. Ať už aspirují na dráhu profesionálních fotbalistů či si jen tak hrají s kamarády.

Dresy bývají vyrobeny z tkanin odvádějících pot, čímž jim pomohou zůstat v suchu, a tak jim zajistí pohodlí. Hra tak může pokračovat!

Fotbalové dresy pro děti mají pohodlný střih a dětem poskytují volnost pohybu. Pomoz dětem dosahovat svých maxim a hru si užít, jak jen to jde. Pořiď jim dres, který jim to umožní.

 

Fotbalové dresy pro malé děti jim poskytnou pohodlí a sebejistotu

Dresy jsou z měkkých a lehkých materiálů, pomáhají tak mladým fotbalistům soustředit se na hru, a tak odvádět co nejlepší výsledky a nenechat se znervózňovat oblečením. Dresy ale nemusí nosit jen při sportu! Klidně ať si dres vezmou jen tak, aby ukázaly podporu svému oblíbenému týmu!

Vaše ratolesti mohou díky fotbalovým dresům pro děti předvést mistrovskou formu v každém věku. Vyšívané erby fotbalových klubů a loga značky adidas jsou stylové a perfektně dají najevo, za kým dítě stojí.

Pořiď dítěti dres adidas a potěš ho tak kvalitním kouskem oblečení, kterým dá najevo, komu fandí. Pochlubit se může nejen na fotbalovém hřišti, ale klidně i spolužákům ve škole nebo babičce při nedělním obědě.

 

Díky fotbalovým dresům adidas děti zazáří jak na hřišti, tak mimo něj

S dresy adidas mohou mladí hráči snadno reprezentovat své oblíbené týmy z celého světa. Milovníci fotbalu si zde přijdou na své.

Obléct si je samozřejmě můžou jak na hřiště, tak i jinam. Tomu se meze nekladou. Ať ukáží, jakému týmu fandí!

Kolekce dresů pro děti adidas představuje báječnou nabídku všemožných dresů elitních evropských klubů. Dresy poskytují pohodlí a jsou jako dělané pro nekonečné hodiny zábavy na hřišti.