alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas

Dámská vzpěračská boty

 
[14]

Stabilita v dámské vzpěračské boty adidas

Technologie Adipower je navržena pro snadné udržení rovnováhy při zvedání činky o vyšších hmotnostech, tedy nejen u vzpírání, ale také i u fitness a dalších silových sportů. To zajišťuje zvýšený klín umístěný v oblasti paty s tuhou mezipodešví, která je vyrobena z TPU (tento materiál se vyznačuje malou trvalou deformací, umožňuje recyklaci, je trvanlivý, atd.). Zesílená podrážka je nepřilnavá, dostatečně široká, protiskluzová a tím zaručuje perfektní stabilitu a bezpečnost. Bota má pružný prodyšný svršek, což ti umožní dobré prokrvení chodidla a zajistí dostatek vzduchu na odvětrání. Nárt je zpevněný klasickým šněrováním tkaničkami a širokým páskem na suchý zip. Díky technologii Adipower je kotník zafixovaný, umožňuje vhodné rozložení hmotnosti na chodidle, a také napomáhá správnému postavení chodidla a klenby při cvičení.       

Rozhodni sama, kde vzpěračky využiješ

Dámské vzpěračské boty jsou určená jak pro profesionály, tak pro všechny amatéry, kteří rádi zvedají činky, dělají dřepy, výpady, intenzivní kardio s činkami, crossfit – prostě všude tam, kde potřebuješ zajistit rovnováhu a stabilitu. Tato vzpěračka ti ulehčí provádění cviků, zdokonalení jejich techniky nebo dokonce zvýšení tvých silových výkonů. Zážitek z tréninku i ze soutěže tak nabere zcela jiný rozměr. Vybrat si můžeš z několika trendy modelů, které se odlišují jedinečným designem a barvami. Sáhni po tom, co ti padne do oka!

Starej se o své dámské vzpěračské boty jako o své tělo

Nejprve si musíš dobře vybrat vhodnou velikost. Uvědom si, že noha při delší námaze mírně oteče a ty potřebuješ absolvovat svůj trénink bez omezení. Vyber si o trochu větší botu s tzv. sportovní rezervou. Nezapomeň pečovat o svou novou obuv, používej vhodné a jemné čistící prostředky, ne horkou, ale vlažnou vodu. Podrážku omyj vlhkým hadříkem a otři do sucha. Po tréninku boty nesuš v sušičce, na radiátoru a ani je nevystavuj slunečnímu záření, protože tím můžeš výrazně zkrátit životnost obuvi.