alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Přeskočit na hlavní obsah
adidas

Vzpěračská Obuv pro Muže

 
[14]
Boty Powerlift 5 Weightlifting
Boty Power Perfect 3 Tokyo Weightlifting
Boty Adipower Weightlifting 3
Boty Adipower Weightlifting 3
Boty Adipower Weightlifting 3
Boty Power Perfect 3 Tokyo Weightlifting
Boty Adipower Weightlifting II
Boty The Total
Boty Adipower Weightlifting II

Jak si vybrat správnou vzpěračskou obuv

Při vzpírání, složitých i jednoduchých tréninkových technikách se musíš bez obav spolehnout na svou obuv. Abys vytěžil maximum z přípravné fáze a měl skutečnou podporu při zvedání zátěže, ujisti se, že máš tu nejspolehlivější a nejstabilnější obuv, která ti pomůže dosáhnout tvého cíle. Prohlédni si kombinace funkčních prvků v nabídce adidas a najdi si tu správnou vzpěračskou obuv.

Prvky obuvi adidas Vzpírání

Když zvedáš zátěž a děláš při tom i dřepy, potřebuješ pevnou mezipodešev, která dokonale udrží tvou nohu na místě. Představ si konstrukci, speciálně vyrobenou pro vzpírání, do které je vstříknutý lehký polymer, zabezpečující strukturální pevnost obuvi. Zadní stélka zaručuje absolutní pevnost a stabilitu, zatímco přizpůsobivý systém Boa® Closure System od adidas chrání a zpevňuje nohu. Vysoce odolná podešev adiWEAR™ je ideální na dlouhodobé cvičení v posilovně.

Většina vzpěračských modelů vyniká širší konstrukcí, která zlepšuje stabilitu chodidla a zaručuje pevnější výchozí pozici. Konstrukce musí být přiléhavá a měkká, a proto téměř každý model obsahuje speciální podšívku, zatímco Flex Grooves v přední části umožňují přirozený pohyb. Podešev z protiskluzové pryže, kterou označujeme jako Anatomically Shaped Outsole, zaručuje správný kontakt se zemí pro ty, kdo potřebují lehkou přilnavost a podporu. Podešev s otvory Vent Flow poskytne tvým nohám příjemné prostředí, zatímco nezbytný řemínek je pokaždé spolehlivě zafixuje.