alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Cyklistika

 
[91]
1 / 2
Strana:z 2

Vše pro cyklistiku na jednom místě

Jako správný cyklista si užiješ jízdu na kole díky svému tréninku a chtíči procestovat krajinu při západu slunce. My jsme tu od toho, abychom ti pomohli si jízdu po tolika zkušenostech i vytunit a vychutnat si cyklistiku naplno. Vylepši si jízdu kvalitním polstrovaným oblečením, ještě kvalitnější obuví s precizním zpracováním a nezbytnými doplňky, díky kterým bude tvá jízda příjemným zážitkem, kde máš vše pod kontrolou. Cyklistické oblečení, obuv a další doplňky v této nabídce najdeš jak pro muže a ženy, a garantujeme, že zde si opravdu najde každý to své.

Jízda na kole s inovativními pomocníky aneb adidas cyklistika

Ať už jsi fajnšmekr či je pro tebe cyklistika jistou formou relaxace, při každém počasí jsme tu pro tebe. adidas cyklistika tě podpoří za deště, větru, rychlosti a slunečního záření. Zahřejeme tě bundami s materiály tak inovativních technologií, až tě udiví, jak jsou prodyšné a hřejivé zároveň. Ve vedrech si zase potrpíme na materiály, které tvoji pokožku ochladí a dopřejí ti tak pocit sucha. Tyto technologie s názvy COLD.RDY a HEAT.RDY najdeš přímo v názvech jednotlivých produktů na našich stránkách. Jistě nepohrdneš ani tričky a dalšími oděvy šitými se strategicky umístěnými síťovinami pro zvýšení ventilace vzduchu. Neponech bez povšimnutí elegantní legíny, kterým nechybí polstrování, ani kšandy, díky kterým se budeš moci uvolnit a soustředit se jen na jízdu.

Cyklistická obuv do každého terénu i počasí

Na kvalitu látek si velice potrpíme, a proto najdeš látky i s UV ochranou stejně jako nespočet slunečních brýlí pro zvýšení a ochranu tvého sportovního výkonu. Co se týče sportovního výkonu, pak je velice důležitou součástí nejen oblečení, ale i obuv. Boty jsou v cyklistice velice značné svojí kompatibilitou s pedály, ať už bez nebo s klipsny. Rychleschnoucí materiál je zásadní, stejně jako velice pevná posešev, aby tě každý došlap doprovázel dál k tvým cílům. Mnohé modely jsou vhodné do různého počasí, ale i do  různorodých terénů. Horská kola potřebují horské modely, a tak neváhej a vybírej z naší široké nabídky v rámci cyklistiky, kde šijeme ekologicky, z recyklovaných materiálů – navíc se skvělým designem.