alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Fotbalové dresy pro děti, kojence a batolata

 
[23]
Fotbalové dresy pro děti, kojence a batolata sází na prodyšné materiály s odpovídajícím odvodem vlhkosti. Mnoho modelů je z části vyrobeno z recyklovaných materiálů, které podporují boj proti plastovému odpadu.

Padnoucí fotbalové dresy pro děti, kojence a batolata

Udělejte svým dětem radost a pořiďte jim fotbalový dres, který bude podporovat jejich výkon na hřišti. V této kategorii na vás čeká široká nabídka variant, ze kterých můžete vybírat. Jednotlivé modely jsou ideální na trénink, zápas, ale i pohodové fandění na hřišti nebo u obrazovky. Vsadit přitom můžete buď na samostatný fotbalový dres pro děti, kojence a batolata, nebo na celý set, jehož součástí jsou také šortky a ponožky v barevně sladěném designu. Vybírat můžete z různých variant podle toho, jakému týmu dané dresy patří. 

Fotbalové dresy pro děti sází na prodyšné materiály

Fotbalové dresy pro děti, kojence a batolata jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, které se zaslouží o pohodlí vašich nejmenších. V mnoha případech přitom adidas sází na zakomponování recyklovaných materiálů, prostřednictvím kterých se snaží bojovat s nadměrným plastovým odpadem. Jedná se o savý materiál, který děti udrží v suchu, i když ze sebe zrovna na hřišti vydají opravdu maximum. Volný střih poté podpoří jejich pohyb a postará se o to, že dres nebude nikde zbytečně překážet. Fotbalové šortky poté disponují dostatečně širokou gumou, která skvěle sedí v pase. Neodmyslitelnou součástí vybraných setů jsou poté štulpny v klasické délce, které zkrátka a jednoduše patří do výbavy každého správného fotbalisty. V nabídce najdete také fotbalové dresy pro děti, kojence a batolata s dlouhým rukávem, které symbolizují skvělou výbavu do chladnějšího počasí. 

Vyberte si dres svého oblíbeného týmu

V nabídce adidas najdete fotbalové dresy od několika různých světoznámých fotbalových týmů. Díky tomu můžete svým nejmenším pořídit takovou variantu, která bude odrážet jejich favority. Kromě loga daného týmu na dresu najdete i ikonické barvy a celkové provedení podporuje přítomnost loga adidas a motivu 3-Stripes. Zkrátka a jednoduše se jedná o perfektní vybavení pro každého malého fanouška či hráče, který si chce fotbal vyzkoušet na vlastní pěst a pustit se společně s míčem napříč hřištěm.