alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-deliveryusp-free-returnsarrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclosecross-smalldropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas
DORUČENÍ ZDARMA NAD 700 KČ A VRÁCENÍ ZBOŽÍ DO 100 DNÍ
Objednej si zboží online a vyzvedni si ho v prodejně

Superstar dětské

 
[108]
1 / 3
Strana:z 3

adidas Superstar dětské: kolekce plná stylu pro nejmenší 

Značka adidas pamatuje také na ty nejmenší, děti od útlého věku tak mohou ukázat svou první stylovou stránku díky kolekcím značky, které jsou neustále obnovovány o nové kousky. Stejně tomu je s ikonickou kolekcí bot adidas Superstar dětské, které jsou dostupné nejen pro dospělé, ale také vaše ratolesti. Kolekce Superstar je jednou z klasických kolekcí značky, která se vyrábí již od 70. let, V této době se jednalo zejména o basketbalové boty pro muže. Dnes je možné najít nejen pánské a dámské, ale také dětské adidas Superstar. Díky svému sportovnímu zaměření se jedná o boty vyráběné za účelem dodání energie a pohodlí během jakékoliv aktivity, děti se tak budou s junior adidas Superstar cítit pohodlně při prvních krůčcích i sportování.

Noha v naprostém pohodlí díky dětské Superstar kolekci

Zejména u dětí jsou pohodlné boty zcela zásadní, noha je neustále ve vývoji a nesprávnou obuví je možné její vývoj negativně ovlivnit. Boty z kolekce dětské adidas Superstar jsou proto vyvíjeny s extra péčí. Dětské Superstar jsou druhem pružné obuvi vyráběné z měkkých materiálů, které dodávají nejen pohodlí, ale také odpružení. Jakýkoliv krok a energii, kterou děti do bot vydají se jim tak dostává zpátky. Pro naprosté pohodlí jsou boty nazouvací, často vybaveny suchým zipem. Díky tomu je nazouvání bot z kolekce adidas Superstar dětské jednoduché pro děti i rodiče. Díky zpevnění a gumovému zaoblení dodávají boty nejvyšší kvalitu pohybu. 

Ikonický styl pro děti Superstar 

Tato kolekce patří mezi jedny z nejikoničtějších, nechybí jim všechny prvky klasické kolekce. Značka adidas dětské Superstar v ničem neochudila, nechybí ji ikonické gumové zaoblení, název kolekce po stranách (dle designu), ale také retro styl v moderním provedením se všemi dostupnými technologiemi kolekce. Děti Superstar je kolekce plná zajímavých a různorodých modelů plných barev a motivů, díky kterým se mohou děti předvést ve svém unikátním stylu a užít tak první kroky a sportovní aktivity ve stylu vrcholových sportovců.