alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salespritearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandfilterhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Přeskočit na hlavní obsah
adidas
adidas / únor 2020

TÝM SUPERSTAR: NINJA

I když se e-sporty neustále vyvíjí neuvěřitelnou rychlostí, jedna jistota v nich zůstává. Je to Tyler „Ninja“ Blevins na předních místech streamovacích žebříčků. Ninja je pro miliony fanoušků pořád zajímavý, protože se svoje streamy i herní dovednosti snaží neustále zdokonalovat.

originals-ss20-superstar-drop2-launch-story-blog-secondary-ninja-1-all


PRÁCE NA SOBĚ NIKDY NEKONČÍ

originals-ss20-superstar-drop2-launch-story-blog-secondary-ninja-2-all

Ninja se dostal mezi mainstreamovou smetánku jako nejoblíbenější hráč online her na světě. Na YouTube ho sleduje přes 22 milionů uživatelů, na Instagramu je to přes 14,9 milionu. Každý den baví tisíce lidí na platformě Mixer od Microsoftu užitečnými a duchaplnými streamy ze hry Fortnite. Tím to ale nekončí. Tomuhle 28letému klukovi z Chicaga se podařilo vybrat miliony na charitativní účely. Když zrovna nehraje, rád tráví čas s manželkou Jessicou a dvěma psy.

Cesta na vrchol ale nebyla jednoduchá. Aby si udržel fanoušky, musel se neustále zlepšovat. Rostlo totiž očekávání. „Neměl jsem na výběr,“ potvrzuje. „Věděl jsem, že musím víc trénovat, streamovat, hrát a zlepšovat se. Takhle jsem to dělal vždycky. A nehodlám s tím přestat.“ O své nemalé zkušenosti s hraním se podělil v knížce s názvem „Get Good: My Ultimate Guide To Gaming“, což je taková příručka pro děti, které by se e-sportu chtěli věnovat.

Bylo úžasně inspirující vidět všechny ty lidi, kteří spolupracují s adidas a jsou ve svém oboru úplně na špici. Jsem z toho pořád ještě trochu vedle.

originals-ss20-superstar-drop2-launch-story-blog-secondary-ninja-3-all


HRANÍM PROTI ŠIKANĚ

Digitální šikana se bohužel po světě rozšiřuje víc, než bychom chtěli. Proto se Ninja snaží celkovou atmosféru postupně projasnit pozitivními věcmi. „Sociální média i celý svět se topí v negativismu, takže je hrozně důležité do nich napumpovat co nejvíc pozitivní energie,“ myslí si. „Pevně věřím, že správným nastavením mysli a dobrými skutky můžete nakazit ostatní, kteří pak vaše pozitivní vlny budou šířit zase dál ve svém okolí. A nakonec se vám vynaložená pozitivní energie vrátí třeba z druhého konce světa.“ Soutěživost je v e-sportu nevyhnutelná, ale Ninja si uvědomuje, že bez pozitivního přístupu může skončit fiaskem pro něj i jeho fanoušky.

Chci být správným vzorem a jít příkladem fanouškům i lidem, kteří k někomu vzhlížejí nebo někoho obdivují.

NEMŮŽU A NECHCI PŘESTAT

originals-ss20-superstar-drop2-launch-story-blog-secondary-ninja-4-all

Ninja v současné době využívá svých možností k tomu, aby změnil náhled společnosti na počítačové hráče. „Chci u hraní, e-sportů a všeho kolem zůstat, abych to mohl posouvat dál a mainstreamová společnost nás přijala za své.“ „Pak už nás totiž lidi nebudou vůbec řešit.“ Ninja nás svou vizí uchvátil. Těšíme se, s čím dalším ještě přijde.

adidas / únor 2020
Tags