adidas
POŠTOVNÉ ZDRAMA PŘI OBJEDNÁVCE NAD 1500KČ*
Bezplatné vrácení zboží do 30 dnů
V nabídce více než 7000 produktů

Tréninkové oblecení

(538 produkty)
  • Cena (od nejnižší k nejvyšší)
  • Od nejnovějších
  • Nejprodávanější
  • Cena (od nejvyšší k nejnižší)
  • Nejlépe hodnocené
1 / 12
Strana:z 12

Tréninkové oblecení

Bez dokonalého tréninkového oblecení se váš príští trénink neobejde. Všichni jsme je nekdy videli, nevhodne oblecené lidi v posilovne. Získejte jistotu, že se budete moci plne soustredit a že budete pripraveni na sportovní výkon, díky stylovému tréninkovému oblecení adidas.

Všestranné, pohodlné a stylové modely adidas nabízejí presne to, co potrebujete pro svuj další tréninkem. Nezáleží na tom, jestli se chystáte do posilovny, na kondicní trénink, strecink, spinning nebo jógu, díky savému vybavení mužete bez obav cvicit delší dobu.

Abyste každý trénink využili na maximum, je duležité venovat pozornost duševní príprave i oblecení. Vybavte se stylove díky kolekci adidas Trénink, která obsahuje to nejlepší ze sportovních tricek, šortek, kalhot, mikin s kapucí a mnoho dalšího. Potrebujete šortky na behání nebo príští trénink? Doplnte svou fitnessovou výbavu o dámské šortky, které jsou ideální pro váš príští trénink. Potrebujete sportovní podprsenku pro pocit bezpecí a pohodlí? Pozvednete svuj trénink na vyšší úroven díky vyztuženým sportovním podprsenkám, které poskytují výbornou podporu a styl. Naše strihy jsou ideální pro celou radu ruzných sportu.

Oblecení do posilovny

Nárocné tréninky si žádají odpovídající vybavení. V posilovne je duležité, abyste se cítili pohodlne a mohli se soustredit jen na trénink. Naše nabídka, která zahrnuje mimo jiné tílka, vesty, legíny a tricka, vám pomuže posunout vlastní hranice. Produkty Techfit a Clima Essentials nabízejí nejlepší podporu a funkcní vlastnosti, které vám zajistí chlazení nebo teplo behem tréninku.

Tréninková tricka

Kombinace stylu a funkcnosti. Nejnovejší kolekce adidas tašek pres rameno nabízí spoustu místa ve stylovém a praktickém designu. Perfektne se hodí na pláž, k bazénu, do práce nebo na cesty po meste. Je to proste vec, kterou potrebujete, když musíte nekam jít a vzít si s sebou vybavení.

Potrebujete sportovní podprsenku pro pocit bezpecí a pohodlí?

Pozvednete svuj trénink na vyšší úroven díky vyztuženým sportovním podprsenkám, které poskytují výbornou podporu a styl. Naše strihy jsou ideální pro celou radu ruzných sportu.