alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-deliveryusp-free-returnsarrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas

Dámské cvičební legíny

 
[231]
1 / 5
Strana:z 5

Dámské cvičební legíny pro sport i volný čas

Vybrat si správné oblečení ke sportu je zásadní krok nejen pro dosažení co nejlepších výsledků, ale i pro pohodlí každého sportovce. Někdo jde jednodušší cestou a hledá univerzální oblečení vhodné pro více aktivit, jiný má na každou činnost jiné. Zejména ženy preferují spíše bohatší šatník, ve kterém by ale rozhodně neměly chybět dámské cvičební legíny.

Dámské cvičební punčocháče adidas jsou dobrou volbou pro jakýkoli sport

Chodíte na jógu, do posilovny, běhat do parku nebo preferujete pěší turistiku či kolektivní sporty? Dámské cvičební punčocháče adidas se stanou vaším nepostradatelným partnerem při jakékoli aktivitě. Stejně tak je využijete ve volném čase nebo i na nošení jen tak doma.

Fitness legíny: pohodlí na prvním místě

Při sportování je sice důležitý vzhled, ale v prvé řadě se musíte cítit dobře. Proto při výběru sportovního oblečení pamatujte na to, že oblečení musí být hlavně pohodlné. Nesmí nikde škrtit, táhnout nebo tlačit. I díky tomuto komfortu se vám podaří podat lepší výkon. Dámské cvičební legíny adidas jsou ušity z elastického materiálu, takže se dobře přizpůsobí tvaru vašeho těla a všem pohybům, které potřebujete udělat. Vyšší pas se širokou gumou zase zaručí, že legíny dobře drží a přitom neškrtí.

Délka rozhoduje

V nabídce adidas najdete dámské cvičební legíny v několika různých délkových provedeních. Je to proto, že každá žena má při sportu jiné preference a i v chladnějším období volí 3/4 nebo 7/8 délku nohavice. Navíc do posilovny nebo tělocvičny si lze i v zimě obléknout ty nejkratší legíny.

Velikost a barvy

Při výběru dámských cvičebních legín je důležité myslet na správnou velikost a střih, který vám musí perfektně sednout. Značka adidas myslí na opravdu všechny ženy, a proto nabízí svoje legíny ve všech velikostech, od XS až po plus size kousky. Pokud se při výběru řídíte designem, adidas má tolik možností a barevných kombinací, že si zajisté vybere i ta nejnáročnější žena a dokáže vytvořit dokonale vyladěný outfit.